Впродовж 6 місяців ми працювали з активними шкільними командами із Заходу, Сходу, Півночі, Півдня та Центру України, які навчались проєктного менеджменту та краудфандингу, а потім активно збирали кошти і нарешті зараз їхні мрії та ідеї стають реальністю!

19 щасливих вчителів нині святкують 8 профінансованих проєктів! Всього проєкти підтримало 764 доброчинці на суму 224 862 гривні. Учні та вчителі звертались до підприємців, місцевої влади, розповідали про проєкти на локальних радіостанціях та телеканалах, і їм вдалося показати унікальність своїх ініціатив.

Запрошуємо долучитись до фінальної зустрічі "ConnectED: Освіта, що єднає", аби разом відсвяткувати перемоги та поділитися досвідом. На події учасники поділяться лайфхаками, організатори розкажуть про очікування та результати. Буде натхненно й корисно!
ЗаZoomимося! Коли, де і для кого?
21 січня
18:00
Подія триватиме орієнтовно до 20:00. Незабаром з'явиться детальні програма, слідкуйте за оновленнями.
Zoom
Для учасників проєкту подія відбуватиметься в Zoom-і, доступ надішлемо на електронну пошту. Гостей запрошуємо переглянути трансляцію на нашій Facebook-сторінці.
Для учасників та доброчинців
А також усім, хто пітримав вчителів, кому цікавий досвід учасників проєкту і небайдужа роль краудфандингу в освіті!
Зареєструватися на подію!
Онлайн-подія "ConnectED: Освіта, що єднає" відбудеться 21 січня о 18:00. Для учасників проєкту ми надішлемо лінк з доступом до Zoom-у, гостей запрошуємо долучитися до перегляду трансляції на нашій Facebook-сторінці. По завершенню події надішлемо лінк на відео та корисні матеріали. Реєстрація для гостей обов'язкова!
Ваше імя та прізвище
Ваш E-mail
Звідки ви?
Якщо маєте запитання, залиште їх тут :)
Натискаючи на кнопку, ви даєте дозвіл на обробку ваших персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Ви не знайомі з нашими учасниками?
Виправляйте ситуацію!
Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та у партнерстві з ГО «Центром інноваційної освіти «Про.Світ».