GoFundEd
У 2016 році ми створили освітню краудфандингову платформу GoF, де кожен охочий може запустити кампанію і залучити кошти на реалізацію власної освітньої ініціативи або підтримати проект фінансово, таким чином фондуючи позитивні зміни в українській освіті.
Через освітній краудфандинг ми:
1
Уможливлюємо шкільні ініціативи знизу від ідеї до реалізації;
2
Забезпечуємо майданчик для навчання через дію
В такий спосіб розвиваючи компетенції авторів проектів (проектний менеджмент, комунікації, фандрейзинг, побудова спільноти)
3
Формуємо соціальну довіру до шкіл
Прозорість та підзвітність авторів перед громадою, включення гравців освітньої сфери у формування рішень для шкіл
Результати ГоФ
136
Проектів, що змінило навчальний досвід більш, ніж 2000 учнів
5000
Доброчинців, що долучилось до фінансування проектів
3 800 600
Грн. зібрано
на потреби шкіл
Приклади успішних проектів
Відгуки доброчинців та партнерів
Любомир Остапів
Фінансовий аналітик
Команда GoF робить велику справу і я їм довіряю. Мене найбільше цікавлять проекти по фінансовій грамотності молоді, але час від часу я підтримую різні освітні проекти і теми!
Остап Коркуна
Член ради Nova Ukraine
Ми в Nova Ukraine надзвичайно раді, що можемо долучитися до творення проекту GoFundEd. Платформа GoFundEd чудова тим, що дає можливість кожному учню та вчителю реалізувати свою ініціативу та власноруч змінити щось на краще в своїх школах. Водночас, вона дає можливість небайдужим людям підтримати такі ініціативи фінансово. Ми раді, що завдяки партнерству між GoFundEd та Nova Ukraine, до ініціатив в українських школах можуть долучитися меценати з усього світу!
Вікторія Пащенко
Авторка проекту «Трикутник успіху»
Освітня краудфандингова платформа GoF надала нам можливість втілити свої мрії у життя. Багато в чому нам допоміг дводенний практикум, завдяки якому ми змогли розкрити ідею свого проекту і донести його до мешканців міста. Складений план реалізації проекту допоміг нам залучити кошти на його реалізацію. Наш проект вже згуртував батьків, учнів та вчителів. Ми знайшли багато однодумців. Сподіваємось, що це тільки початок наших ініціатив.