4 місяці ми разом із підлітками з усієї України навчались проєктного менеджменту, фандрейзингу, краудфандингу та STEAMie підходам. Крок за кроком ми супроводжували школярів від створення опису до повноцінної реалізації освітньої мрії. Zoom-зустрічі, апдейти, щоденна комунікація в чаті, підтримка один одного — все це ми пройшли разом, а зараз готові ділитись із вами перемогами.

«Маленькі Ейнштейни», «STEM-простір Roboland», «Крафтова майстерня мила та свічок», «MicroSweet», «3D-простір наших мрій», «Дослідницький STEM-простір», «GrOw хаб», «Lego School», «Art StudioHUB», «Science opens the world», «Під зоряним небом» — все це наші освітні супергерої і супергероїні.

Тож запрошуємо вас на фінальну подію проєкту «Ідея Є! Святкуємо переможеньки», де ви зможете познайомитись з учасниками ближче, почути, як можна залучити локальних підприємців чи доброчинців із закордону до реалізації власного проєкту або, як зробити так, щоб твою ідею активно підтримали випускники школи.

Організатори розкажуть всю внутрішню кухню проєкту та поділяться і своїми перемогами. На зустрічі виступатимуть керівниця проєкту Олександра Мухіна, команда платформи та учні-автори проєктів, які поділяться успішними кейсами краудфандингу.

Що? Де? Коли?
30 червня
18:00
Подія триватиме орієнтовно до 20:00. Незабаром з'явиться детальна програма, слідкуйте за оновленнями.
Facebook
Для учасників проєкту подія відбуватиметься в Zoom-і. Гостей запрошуємо переглянути трансляцію на нашій Facebook-сторінці.
Для учасників та доброчинців
А також усім, хто підтримав учнів, кому цікавий досвід учасників проєкту і небайдужа роль краудфандингу в освіті!

«Ідея Є!» — це всеукраїнський освітній проєкт, що має на меті впровадження інновацій у школах через реалізацію учнівських ідей за допомогою краудфандингу.
Не пропустіть! Готуйте свої усмішки:)