Школа менторства
Ми віримо у підтримку лідерів освітніх змін, а саме директорів шкіл та освітніх управлінців. Наш підхід – це розвиток потенціалу людей, що працюють у системі, тому що ми вважаємо, що дії, які директори та вчителі роблять щодня, мають визначний і безпосередній вплив на розвиток учня.
Детальніше
GoFundEd
У 2016 році ми створили освітню краудфандингову платформу GoF, де кожен охочий може запустити кампанію і залучити кошти на реалізацію власної освітньої ініціативи або підтримати проект фінансово, таким чином фондуючи позитивні зміни в українській освіті.
Детальніше
Онлайн-курс «Управління школою: практикум»
У 2018, усвідомлюючи комплексність викликів шкільної освіти, ми звернули увагу на те, що у процесі децентралізації, шкільні управлінці (директори та керівники новостворених органів управління освіти в громадах), які отримали повноваження управлінської, фінансової автономії та педагогічної свободи, стикаються з безлліччю викликів. Серед них: брак компетенцій до впровадження більш демократичного підходу до управління, брак усвідомлення як формувати стратегічне бачення, командну роботу, партнерські стосунки з учнями та батьками.
Детальніше
Онлайн-діагностика школи: на що фокусуватись далі у розвитку
У мережі Про.Свііт понад 4 000 людей. Це вчителі,директори, батьки, учні. Через наші продукти та рішення, ми отримуємо багато інформації про поточний стан шкіл, виклики в роботі, що працює у реформі, а що ні. Кожен наш досвід взаємодії та роботи з освітянами ми трансформуємо у дослідження (action research) (лінк на ріпорт по школі 3.0), про які потім розповідаємо громадськості та на основі яких формуємо пропозиції рішень та політик.
Детальніше
Стань освітнім змінотворцем!