Студії освітніх управлінців - це навчання директорів шкіл ефективним методикам антикризового менеджменту, побудові стратегії школи, формуванню управлінських компетенцій для налагодження ефективної культури взаємодії. Ми шукаємо вмотивованих директорів шкіл з Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, які прагнуть отримати ефективні та необхідні знання.

Проєкт триватиме з серпня 2020 року до травня 2021 року й складається з 4 п'ятиденних навчальних офлайн-модулів, фінальної зустрічі та менторського супроводу протягом усього періоду навчання. "Про.Світ" працює у форматі навчання в дії, тож налаштуйтеся на виконання практичних домашніх завдань, пов'язаних із роботою директора та тематикою навчальних модулів.
Теми та дати навчальних модулів
1
Школа як інституція: принципи взаємодії та роль директора
(3-7 серпня 2020 відбуватиметься онлайн)
Ознайомимося з поняттям лідерства та його типами. Дізнаємося, у чому різниця між лідером та керівником і яка роль підходить директору. Попрацюємо над організаційною структурою та культурою школи.
2
Стратегія школи: як почути та включити кожного
(16-20 листопада 2020)
Попрацюємо над елементами побудови стратегії школи. Визначимо, як сформувати спільне бачення розвитку школи й максимально залучити команду, учнів та батьків.
3
Внутрішні та зовнішні комунікації в школі
(25-29 січня 2021)
Розберемося з тим, як використовувати зворотній зв'язок в управлінні школою. Визначимося зі способами формування системи якості освіти. Побудуємо мапу партнерів й визначимо, як і для чого школі займатись фандрайзингом.
4
Фінансові та законодавчі аспекти управління школою
(15-19 березня 2021)
Проаналізуємо різні моделі фінансової автономії школи та методи роботи з ними. Дізнаємося, як правильно прослідковувати зміни в освітньому законодавстві для побудови стабільної моделі управління школою.
Фінальна зустріч. Підсумки та презентація напрацювань
(18-19 квітня 2021)

Проведемо рефлексію отриманого досвіду. Завданням кожного учасника є презентація напрацьованої освітньої стратегії свого закладу та створення локального Клубу Директорів при своєму відділі освіти. Це є обов'язковою умовою успішного проходження навчальної програми та отримання відповідного сертифікату.
Відбір учасників відбуватиметься в два етапи:
1. Заповнення онлайн-форми.
2. Скайп-зустріч із менеджеркою програми.

Дедлайн реєстрації - 4 липня.
Участь у проєкті є безкоштовною. Організатори покривають витрати на проживання та харчування учасників. Транспортні витрати під час доїзду на навчальні модулі та фінальну презентацію покривають самі учасники. Навчальні модулі будуть проходити у великих містах Сходу чи Півдня України, а фінальна зустріч із презентацією напрацювань - у Києві.

У випадку продовження карантинних заходів пов'язаних з поширенням коронавірусної хвороби навчальні модулі та фінальну подію буде проведено в онлайн-режимі.