Центр інноваційної освіти "Про.Світ" запускає погодинні консультації з освітніх трансформацій для керівників відділів освіти, директорів шкіл та їх заступників
У червні 2020 року "Про.Світ" ініціював надання погодинних консультацій для керівників відділу освіти, директорів шкіл та їх заступників. Зіткнувшись із новими викликами дистанційного навчання та освітньої трансформації в цілому, освітяни зі всієї України потребують точкової підтримки. Якщо ви шукаєте відповіді на конкретні запитання, або ж навпаки не знаєте, з чого почати побудову культури взаємодії в школі, ми радо допоможемо вам.
Тематика та напрям консультацій
Даний перелік не є вичерпним. Для того, щоб ми зрозуміли чи входить ваша тема в сферу наших компетенцій сформуйте свій запит в заявці.
Стратегія та планування
Поділимося можливостями з побудови стратегії школи/відділу освіти, налагодження культури взаємодії та порадами ефективної роботи з зовнішніми партнерами. Розповімо, як перейти від "гасіння пожеж" до системного та стратегічного управління.
Для початківців
Поради та рекомендації для тих, хто тільки вступив на посаду керівника відділу освіти, директора чи заступника директора.
Команда
Побудова ефективної командної роботи та системи управління закладом. Принципи мотивації команди. Порадимо, як ефективного делегувати робочі завдання, координувати, а не керувати та взаємодіяти з кожним членом команди без насилля.
Тайм-менеджмент
Поради та інструменти для ефективного планування робочих задач та якісного управління власним часом.
Особистісне зростання
Визначення сильних та слабки сторін управлінця. Фіксація точок росту. Розкажемо, як зробити це для себе і допомогти команді.
Педагогіка партнерства та якість викладання в школі
Пояснимо, що таке педагогіка партнерства і як з нею працювати. Розповімо про потенційні вимірники якості викладання та навчання в школі та шляхи їх аналізу.
Деталі співпраці
Як замовити консультацію?
Для того, щоб отримати консультацію вам необхідно заповнити спеціальну форму. Протягом наступних 3-х днів наш менеджер опрацює ваш запит й надішле листа з погодженням деталей (дати, часу, формату, оплати та ін). Консультація відбувається в онлайн-режимі з однією з наших тренерок.
Скільки триває консультація?
Консультація триває протягом 2 годин. Якщо у вас залишаться додаткові запитання, ви можете одразу ж домовитись про замовлення та оплату наступної консультації.
Яка вартість консультації?
Вартість 2-х годин консультації 1250 гривень.
Кому підходить дана консультація?
Подібна консультація буде доцільною для керівників відділів освіти, директорів шкіл та їх заступників.
Хочу отримувати щомісячний привіт від команди "Про.Світ"!
Ми маємо чудову традицію - щомісячні розсилки, в яких ми розповідаємо про можливості, корисні матеріали та підбірки інструментів для освітян! Якщо хочете отримувати порцію натхнення та мотивації (і, звичайно, дуже багато корисного матеріалу) - натискайте на кнопку, заповнюйте форму і зовсім скоро ви отримаєте свою першу про.світянську розсилку
Пам'ятайте, що кожен є частиною змін!