Комерційна програма "Школа 3.0"
Реалізація програми відбувається через постійну взаємодію команди "Про.Світ", ментора та керівництва школи та має на меті побудувати життєздатну стратегію розвитку та функціонування школи.

Програма "Школа 3.0" підпадає під перелік послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Розробник програми: Центр Інноваційної освіти "Про.Світ" в особі Уварової Анни, Олександри Пєтушкової, Олександри Мухіної, Лілії Боровець та Юлії Бараннікової.

Тривалість: від 6 місяців до 2 років (залежно від потреб школи).

Вартість: 10 000 грн на місяць.
Детальніше
тренінги для шкіл
Часто школи стикаються з викликами, які потребують швидкої, але змістовної реакції. Якщо часу на стратегічний розбір проблеми не вистачає, а працювати в режимі "гасіння пожежі" стає нестерпно, пропонуємо замовити один з тренінгів від нашої команди.

Тренінги "Про.Світ" підпадають під перелік послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Розробник тренінгів: Центр Інноваційної освіти "Про.Світ" в особі Уварової Анни, Олександри Пєтушкової, Олександри Мухіної.

Тривалість: від одного до двох днів.

Вартість: від 10 000 до 16 000 грн за тренінг.
Детальніше
Школа Менторів
(ПРОГРАМА ПІШЛА НА КАНІКУЛИ)
Навчальна програма школи орієнтована на тренерів, коучів, вчителів, управлінців, представників державного та громадського сектору, які прагнуть особистісного росту і шукають можливості для розвитку організації та команди.

Тривалість: від 3 до 5 днів

Статус програми: на канікулах
(запити на участь та проведення Школи Менторів не приймаються до 2021 року).
Погодинний консалтинг
В червні 2020 року "Про.Світ" ініціював надання погодинних консультацій для керівників відділу освіти, директорів шкіл та їх заступників. Зіткнувшись з новими викликами дистанційного навчання та освітньої трансформації в цілому, освітяни зі всієї України потребують точкової підтримки. Якщо ви шукаєте відповіді на конкретні запитання, або ж навпаки, не знаєте з чого почати побудову культури взаємодії в школі, ми радо допоможемо вам.

Тривалість однієї консультації: 2 години

Вартість: 1250 грн

Консультації надають сертифіковані тренерки Центру відповідно до вашого запиту.
Детальніше