Як посилити школу вже у цьому навчальному році?
Анонс чергової хвилі заявок на участь у Програмі "Школа 3.0"


Запізнення і низька мотивація, плинність кадрів, управлінська невпевненість, або навпаки, свавілля, батьківська байдужість, чи на противагу їй, відкритий конфлікт з окремими вчителями, адміністрацією школи – типові проблеми ледь не кожної школи в Україні.

Ми питаємо, де посеред усіх цих проблем власне діти? Як ці умови впливають на учнів та їх становлення, на їх вибір, розуміння цінності освіти, їх визначеність та гідність, у цьому житті?

Можна акцентуватися на кожній окремій задачі, а можна розглянути ці умови в системі та підійти до їх вирішення з організаційної точки зору – налагодити ефективну екосистему між вчителями, учнями, батьками, адміністрацією школи, міським управліннями освіти, а у подальшому з усім містом.

Саме такий підхід пропонує «Про.Світ» в рамках Програми «Школа 3.0». http://prosvitcenter.org/school-teams

Сьогодні, вже близько шестидесяти шкіл України впроваджують нову модель розвитку в рамках програми «Школа 3.0».Основний вплив, який відзначають учасники та учасниці проекту - змінотворчий, особливо на рівні цінностей та комунікацій.

За допомогою менторської підтримки учасники проекту досліджують об'єднуючі ціннісні, випрацьовують спільне бачення, а на його основі – найоптимальніші форми та умови комунікації.

Налаштована взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу в школі дала змогу не лише розробити стратегію розвитку школа, реалізувати проекти вдосконалення навчального простору відповідно до потреб, але й досягти складніших у вимірі результатів:

- підвищити мотивацію до навчання через створення відкритої довірливої атмосфери між вчителями та учнями;

- покращити управлінські навички освітніх управлінців;

- створити майданчик для порозуміння між представниками освітнього простору різних рівнів;

- розкрити сенсовість та цінність спільної діяльності для батьків, учнів та вчителів.

Чергова хвиля прийому заявок на участь у програмі «Школа 3.0» від шкіл, міст та громад триває до 30-го серпня.

Тож запрошуємо знайомитись із переліком можливостей від «Про.Світ» cutt.ly/txFM0E та розпочати наступний навчальний рік на якісно новому рівні.