Спортивний марафон під назвою Re.Active, який тривав 5 місяців, успішно дійшов до фінішу. Впродовж цього часу наша команда працювала з активними вчителями фізкультури від Маріуполя до Львова, які прагнуть робити уроки сучасними і цікавими.

Тож проєкт Re.Active у цифрах — це 13 ідей на платформі GoFundEd, 9 з яких профінансовані, а саме:Сучасним дітям — сучасний спорт, Fit by step: крок за кроком до мети, Team building, Сьогодні дії — завтра успіх, Королівство чорних та білих фігур, Спорт для всіх і кожного, Fitness game, Сильні та креативні та Рухаємось в 3D;

Всього проєкти підтримало 545 доброчинців на суму 153 458 гривень. А у нашому спортивному челенджі #стою_за_освіту взяли участь майже 100 людей, серед яких навчальні заклади та спортивні гуртки.

Тому запрошуємо вас на фінальну подію проєкту "Ready.Zdeady.GoF", де ви зможете ближче познайомитись з учасниками, почути, як можна залучити локальних підприємців до реалізації власного проєкту чи як комунікувати про свою ідею так, щоб про неї писали всі місцеві медіа. Організатори "Re.Active" розкажуть всю внутрішню кухню проєкту: від ідеї до реалізації, на зустрічі виступатимуть керівниця проєкту Олександра Мухіна та виконавча директорка ГО "JuniorZ" Марія Павлічук. Не пропустіть!
Що? Де? Коли?
11 березня
19:00
Подія триватиме орієнтовно до 21:00. Незабаром з'явиться детальні програма, слідкуйте за оновленнями.
Zoom
Для учасників проєкту подія відбуватиметься в Zoom-і, доступ надішлемо на електронну пошту. Гостей запрошуємо переглянути трансляцію на нашій Facebook-сторінці.
Для учасників та доброчинців
А також усім, хто пітримав вчителів, кому цікавий досвід учасників проєкту і небайдужа роль краудфандингу в освіті!
Зареєструватися на подію!
Для учасників проєкту ми надішлемо лінк з доступом до Zoom-у, гостей запрошуємо долучитися до перегляду трансляції на нашій Facebook-сторінці. По завершенню події надішлемо лінк на відео та корисні матеріали. Реєстрація для гостей обов'язкова!
Ваше імя та прізвище
Ваш E-mail
Ваш контактний номер
Звідки ви?
Якщо маєте запитання, залиште їх тут :)
Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ