Хочете розпочати навчальний рік інноваційно? Приєднуйтесь до нового проєкту GoFundEd! ConnectED - це освітній проєкт, що об'єднає шкільні команди зі всієї України для вирішення 10 найбільш поширених викликів сучасних спільнот та громад. Ми допоможемо 30 школам потоваришувати, навчитися командної роботи, проєктному менеджменту, фандрайзингу та краудфандингу, щоб в підсумку отримати 10 крутих кейсів, які інші школи зможуть відтворити у своєму населеному пункті.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та у партнерстві з ГО «Центром інноваційної освіти «Про.Світ».
Цілі проєкту
1
Об'єднання заради подолання виклику
Об'єднати шкільні команди з різних куточків України для вирішення конкретного виклику спільноти з подальшим формуванням кейсу, який зможуть використовувати інші навчальні заклади України.
2
Міжрегіональний діалог
Активізувати міжрегіональний діалог шкільних команд та покращити їх навички віддаленої взаємодії, проєктного менеджменту й командної роботи.
3
Командна взаємодія
Просувати на всеукраїнському рівні ідеї командної роботи та залучення освітян у вирішення проблем громади.
Етапи та важливі дати проєкту
Тривалість проєкту: серпень 2020 - січень 2021
серпень
2020 року
серпень
2020 року
Створення концепту викликів та відбір команд-учасників (до 30 команд).
До 31 серпня ви отримаєте лист із результатами відбору. Усі комунікації на цьому етапі відбуваються через електронну пошту gofunded.org@gmail.com
1 вересня -
20 жовтня 2020 року
1 вересня -
20 жовтня 2020 року
Об'єднання команд та розподіл викликів, навчання команд-учасниць проєктному менеджменту та фандрайзингу, створення проєктів.
21 серпня - 1 вересня 2020 року - з допомогою жеребкування об'єднуємо від 2 до 3 команд для роботи над одним з 10 викликів. Дві або три команди з різних регіонів працюватимуть спільно над створенням єдиного рішення відповідно до присвоєного їм виклику. Результатом їх взаємодії стане спільний проєкт, який буде розміщено на платформі GoFundEd.

1 вересня - 20 жовтня 2020 року - онлайн-навчання команд за темами дизайн мислення, проєктний менеджмент, фандрейзинг. До лекційної частини повинні обов'язково долучатися всі члени команди. Після лекційної частини, команди отримуватимуть певні завдання для послідовної роботи над створенням проєкту.
20 жовтня -
31 грудня
2020 року
20 жовтня -
31 грудня
2020 року
Запуск 10 проєктів команд-учасниць на GoFundED, збір коштів, обмін досвідом, закупівлі та отримання обладнання.
20 жовтня - 31 жовтня 2020 року - відбуватиметься запуск 10 проєктів від команд-учасниць на платформі GoFundEd.

31 жовтня - 11 грудня 2020 року - протягом 40 днів команди працюватимуть над залученням коштів для своїх проєктів.

11 по 31 грудня 2020 року - закупки обладнання для проєктів, що зібрали мінімум 50% від вказаної суми. Отримання обладнання.
21 січня
2021 року
21 січня
2021 року
Фінальна онлайн-подія та презентація успішних кейсів.
Відкритий конкурс
Зверніть увагу, що заповнювати форму заявки повинен вчитель разом із учнем. В анкеті є питання для спільного обговорення, а також є блоки окремо для вчителя й окремо для учня.
Хто може подати заявку?
Конкурс проводиться на добровільних засадах. У ньому можуть брати участь учні з 9 по 11 клас та працівники загальноосвітніх шкіл. Команда повинна складатися з 5 учнів і 1 вчителя.
Коли дедлайн подачі заявки?
Для реєстрації команди до участі у проєкті вчитель та учень тім-лід повинні разом заповнити дану анкету до 21 серпня 2020 року включно.
Хто такий тім-лід вчитель?
Це представник\ця навчального закладу, який\яка бере на себе відповідальність організувати команду учнів 9-11 класів (мінімум 4), підтримувати постійний зв'язок з організаторами проєкту та тім-лідами вчителями інших команд, стимулювати роботу в команді над втіленням цілей та завдань проєкту, підтримувати внутрішні й зовнішні комунікації.
Коли будуть відомі результати?
Учасники отримають сповіщення з результатами відбору до 31 серпня 2020 року (включно). Всього до участі в проєкті буде відібрано не більше 30 команд (максимум 3 команди на 1 тему). Комунікація з відібраними учасниками відбуватиметься через електронну адресу gofunded.org@gmail.com та в груповому Telegram-чаті, до якого ми залучимо всіх відібраних учасників до 1 вересня.
Хто такий тім-лід учень?
Це особа, яка представляє команду учнів свого навчального закладу, які беруть участь у проєкті. Тім-лід учень повинен бути присутній на всіх онлайн-зустрічах, бути готовим брати на себе відповідальність за командні рішення, контактувати з іншими від імені своєї команди та допомагати тім-ліду вчителю в реалізації організаційних питань.
Як відбувається розподіл тем між командами?
За допомогою жеребкування об'єднуємо від 2 до 3 команд для роботи над одним з 10 викликів. Дві або три команди з різних регіонів працюватимуть спільно над створенням єдиного рішення відповідно до присвоєного їм виклику. Результатом їх взаємодії стане спільний проєкт, який буде розміщено на платформі GoFundEd. Шкільні команди, що працюватимуть над спільним викликом, не можуть бути з однієї й тієї ж області.
Детальніше про умови участі в проєкті ConnectED
Хочу отримувати щомісячний привіт від команди "Про.Світ"!
Ми маємо чудову традицію - щомісячні розсилки, в яких ми розповідаємо про можливості, корисні матеріали та підбірки інструментів для освітян! Натискайте на кнопку, заповнюйте форму і зовсім скоро ви отримаєте свою першу про.світянську розсилку.
Пам'ятайте, що кожен є частиною змін!