Школа менторства
Ми віримо у підтримку лідерів освітніх змін, а саме директорів шкіл та освітніх управлінців. Наш підхід – це розвиток потенціалу людей, що працюють у системі, тому що ми вважаємо, що дії, які директори та вчителі роблять щодня, мають визначний і безпосередній вплив на розвиток учня.
Для того, щоб підтримати їх на шляху змін, ми пропонуємо менторство для шкіл задля перетворення колективу школи на команду, формування місії, візії, стратегії школи та її реалізації, змін у дизайнуванні уроків та розвитку підприємництва у школах. Двічі у рік ми проводимо "Школи Менторів" для людей, що прагнуть долучитись до менторства шкіл.


Основні зони відповідальності ментора школи:
Допомогти побудувати спільне бачення та стратегію
Сприяти побудові команди та культури співпраці
Ознайомити, показати на практиці та навчити користуватися інструментами фандрейзингу, коучингу, коректного зворотного зв'язку
Допомогти впровадити в школах проектну роботу, демократичний підхід у комунікації між усіма сторонами (директор-вчителі-учні-батьки)
Супроводжувати команди шкіл за допомогою коректного зворотного зв'язку та різних професійних методик досягти порозуміння, довіри, прозорості у діях та співпраці всередині колективу
Що ми пропонуємо?
Навчання у "Школі менторства"
Постійний супровід та зворотний зв'язок від команди "Про.Світ"
Оплачувана робота
Що ми цінуємо у менторах?
Демократичні цінності
Досвід керівництва проектом/управління школою
Навички командної роботи, формування команди командою
Навички коучингу та фасилітації будуть перевагою
Заповніть форму та надішліть Ваше резюме нам на пошту prosvit.center@gmail.com