Команда
Наша команда
Наглядова Рада
Дорадча Рада
Лілія Боровець
Співзасновниця та голова "ПРО.СВІТ"
Юлія Бараннікова
Співзасновниця та аналітикиня "ПРО.СВІТ"
Анна Уварова
Менеджерка освітніх програм "ПРО.СВІТ"
Олександра Пєтушкова
Керівниця Краудфандингової платформи GoF
Анастасія Бречко
Модераторка та комунікаційниця краудфандингової платформи GoF
Олександра Мухіна
Координторка проекту "Школа 3.0"
Марина Павленок
Комунікаційниця "ПРО.СВІТ"
Ольга Юрчишин
Операційна менеджерка краудфандингової платформи GoF
Оксана Майдебурова
Бухгалтерка "ПРО.СВІТ"
Михайло Федишак
Дизайнер "ПРО.СВІТ"
Володимир Лозинський
Технічна підтримка проектів
Олексій Рачок
Олексій є випускником Києво-Могилянської Академії (спеціальність – економіка) та університету Санкт-Галлена (Швейцарія), де він отримав диплом магістра з економетрики та фінансів. Також Олексій отримав ступінь MBA від INSEAD. Олексій Рачок має досвід роботи фінансовим аналітиком у таких компаніях як Swiss Re Group та Центр Разумкова. Зараз він працює керівником проектів у цюрихському офісі компанії McKinsey & Company.
Арсен Костенко
Cтарший розробник програмного забезпечення у компанії Netflix. Арсен закінчив Києво-Могилянську академію, де здобув диплом магістра з комп'ютерних наук, Політехнічний університет Мадрида та Технічний університет Дрездена. Має досвід роботи у таких компаніях як Priocom, EPAM Systems, Grammarly та Sony, Twitter, Pinterest.
Александр Клепацький
Олександр є випускником Європейського гуманітарного ініверситету (Білорусь/Литва, спеціальність – міжнародна економічна теорія), Білоруського державного університету (спеціальність – світова економіка та міжнародні економічні відносини) та університету Гамбурга (європеїстика). Має досвід роботи фінасового аналітика у Priorbank (Група Райффайзен) та консультантом з питань управління у Roland Berger Strategy Consultants. Зараз Олександр працює старшим керівником проектів у компанії Maersk Line.
Яна Ратман
Випускниця Національного університету ім. Т. Шевченка (спеціальність – математика) та Державного університету Сан-Франциско, де вона отримала диплом магістра з освіти. Має багатий досвід роботи у таких компаніях та організаціях як PricewaterhouseCoopers LLP, Oracle, Epiphany, та Cisco WebEx University. Яна – педагогічний дизайнер дистанційних та змішаних навчальних програм. Також вона входить до Ради директорів Федерації єврейської спільноти Сан-Франциско та співпрацює з організацією Nova Ukraine, США.
Юлія Філліповська
Фасилітатор, коуч, директорка та студентка міжнародного лідерського Інституту Глибинної Демократії (4-й рік). Юлія є спеціалістом у комунікаціях з 11-річним досвідом, працювала у корпорації та стартапах, вона захоплюється, організує та підтримує інноваційні проекти в Україні, що мають значення: TEDxKyiv, Hub Kyiv, рух Органічної Архітектури, Фестиваль Тоніно Ґуерра та інші.
Інна Совсун
Віце-президент Київської школи економіки, перший заступник міністра освіти і науки у 2014-2016 роках.
Айдер Сеїтосманов
Експерт шведсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні", керівник аналітичного центру АММУ.
Вікторія Бриндза
Соціологиня, учасниця Унівської та Несторівської груп, дослідниця цінностей українського суспільства, керівниця аналітичного відділу консалтингової компанії Pro.mova до середини 2016 р. Тимчасово мешкає в Австралії.
Катеріна Манофф
Директорка партнерських відносин в освітній неприбутковій організації Global Global Scholars. Перед тим, як приєднатися до UGS, вона провела 10 років в галузі освіти в США, спеціалізуючись на розробці, реалізації та оцінці нових програм та ініціатив. Вона керувала розробкою продуктів в декількох стартапах з освітніх технологій, працювала в одній з найуспішніших шкільних організацій і допомагала впроваджувати нову програму оцінювання вчителів у Нью-Йоркському департаменті освіти. Вона має ступінь магістра в галузі освіти в Гарвардському університеті і ступінь бакалавра в галузі міжнародних досліджень і бізнесу в Університеті Пенсільванії. Вона також є професійним письменником і редактором.