Новини

Стартували перші групи взаємопідтримки для сімей, які тимчасово змінили місце проживання в рамках проєкту "Про.Підтримка"

Події
Групи взаємопідтримки вже функціонують! 
Першовідкривачем стала Диканська громада, де зустрічі для батьків і дітей, які тимчасово змінили місце проживання, відбуватимуться щотеверга о 15:00 в Диканському районному Будино дитячої та юнацької творчості.

Про те, як відбулася зустріч, розповіла Інна Рокотянська, психологиня та фасилітатор групи підтримки: 
"Вчора було сумно, до початку зустрічі, яка запланована в нас на 15.00, у нас була повітряна тривога, тому прийшли лише ті, хто був в дорозі і до дому не повернулися, решта, кого очікували, залишилися вдома в безпеці. Тому людей було дуже мало, але ми все одно працювали: грали в ігри, досліджували свою внутрішню силу, чаювали, і робили вправи з МАК "MORENA" на найближчий ресурс. І були відкриття, і щирі розмови. Одна жінка ділилася своїми переживаннями і плакала (вперше за період війни). Вона говорила, що їй тепло з нами і вона відчула себе комфортно, тому не могла стриматися. 
Наступного разу запланували дитячо-батьківські майстерки до Великодня. Ще одна дівчинка попросила проводити зустрічі на подвір'ї. Тому ми спланували, коли буде тепло проводити зустрічі у нашому молодіжному просторі "Зелене яблуко".
А вчора для нас був виклик у вигляді сирени. І це робота з ризиками в проекті." 

Отож, офлайн зустрічі активно стартують в регіонах Західної частини України, наступні відбудуться в Тернополі та Бережанах, а команда «Про.Світ» активно працює над розробкою плану занять на 2 місяці. 

Слідкуйте за новинами! 🇺🇦