Новини

Відбувся навчальний модуль №2 у рамках навчальної програми «Компетенції.ПРО» проєкту «Підвищення якості післядипломної освіти керівників ЗЗСО».

Події
10 грудня 2021 року відбулась Презентація проєкту «Підвищення якості післядипломної освіти керівників ЗЗСО», який реалізується за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. В рамках цього проєкту стартувала навчальна програма «Компетенції.ПРО», учасниками якої стали 50 викладачів Обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та Житомирського державного університету.

Навчання розпочалося в кінці січня 2022 року з першої події-знайомства у м. Києві, а 21-22 лютого у форматі онлайн ми стартували перший навчальний модуль програми. На жаль, ми змогли провести два дні навчання лише для однієї групи учасників, оскільки друга група мала стартувати 1-2 березня. Графік навчання, зрозуміло, зазнав змін через воєнні дії, але вже зараз ми відновили навчання і хочемо поділитися останніми новинами. Всі 50 учасників програми вийшли на звязок, і ми дуже пишаємося ними, адже їм не просто вдалося бути в безпеці, а вони продовжують працювати, волонтерити, ще й бажають вчитися.
Минулого тижня відбувся навчальний модуль №2 з кадрової автономії.

До першого навчального дня, в якості експертки курсу, до нас доєдналася Клепуц Оксана - директорка Козівського ОЗЗСО-ліцею імені Михайла Гаврика при ЛНУ імені Івана Франка, членкиня Експертної ради та Колегії при департаменті освіти і науки Львівської ОДА, голова Ради директорів ЗЗСО Львівщини, переможниця обласного конкурсу «Директор року - 2011», учасниця «Студій освітніх управлінців» та спікерка онлайн-курсу «Автономія школи» – блок «Кадрова автономія».
Разом з пані Оксаною, учасники програми вивчили алгоритми впровадження кадрової автономії та змін в освітньому закладі, питання кадрової політики, документообіг у навчальному закладі, а також процеси трансформації колективу в команду. 

На другий день навчання відбувся майстер-клас з лідерства та побудови команди від експертки курсу - Лариси Пєтушкової. Яким має бути справжній лідер, стилі лідерства, роль команди, її ознаки та потреби - це все, та навіть більше, вивчили учасники програми разом з пані Ларисою. Реагуючи на виклики сьогодення, ми додатково ознайомили учасників з кризовим реагуванням та обговорили як підтримувати команди в період воєнного стану.А поки учасники засвоюють отримані знання, ми вже готуємося до наступного навчального модуля з академічної автономії. 
Слідкуйте за новинами на нашій сторінці Facebook.