Новини

Запускаємо групи психологічної підтримки для освітян

Проєкти

Освіта - наша суперсила! Ці слова підтримують нас впродовж усіх цих непростих місяців. Ми постійно на зв`язку з нашою освітянською спільнотою і бачимо те, як вони не лише продовжують працювати, але і активно волонтерять.  Нині багато шкіл є центрами для тимчасово переміщених осіб, волонтерськими штабами, фандрейзинговими чи консультаційними центрами тощо. Вчителі готують обіди, плетуть сітки, координують закупки гуманітарки чи амуніції для наших солдатів.


Саме тому ми вирішили відкрити онлайн-групи психологічної підтримки "Про.Підтримка" для освітян. З вами працюватимуть досвідчені психологи та фасилітатори. Ви зможете отримати не лише практики для саморегуляції, але й корисні інструменти для допомоги іншим. Завдяки онлайн-групам підтримки ви відновите внутрішні ресурси, аби далі виконувати свою роботу ефективно, а також ми додамо навчальний компонент, який ви зможете використовувати на практиці.


Для участі, потрібно зареєструватися, обравши у формі нижче зручний для себе час доби. Наша команда сконтактує з вами та долучить до спеціального телеграм-каналу, де ви будете отримувати усю необхідну інформацію.


P.S. За бажанням та при відвідуванні занять групи, буде надано сертифікат про підвищення кваліфікації (20 годин / 0,7 кредиту ЕКТС) в електронному вигляді.


Зареєструватись на групи підтримки:  https://forms.gle/YDoYEXEtzJsPp9Ms5


#ПроПідтримка

#ТиВажливий