Новини

Апдейт проєкту «Ідея Є!»

Новини

Хей! Зібрали апдейт проєкту «Ідея Є!» Ловіть


«Маленькі Ейнштейни» та Денис Вінніков із Харкова зовсім скоро зможе демонструвати фізичні процеси за допомогою підручних засобів, які можна повторно використати. Школярі майже наблизились до мрії, адже у них 38%, підтримайте обов'язково!


«Roboland» та його ініціативний автор Владислав Гарбарець вже зібрав 62% для того, аби створити STEAM-простір для робототехніки і програмування. До мети залишилось ще зовсім трошки, давайте підтримаємо команду разом?)


«MicroSweet», Юлія Пшенична вже зовсім скоро буде досліджувати та вивчати світ до найдрібніших деталей, але для цього їй потрібен цифровий мікроскоп, який дає можливість познайомитись з процесами, які відбуваються всередині рослинок. У Юлі 19%, але ми бажаємо всі 100%!


«Крафтова майстерня мила та свічок», Марія Александрова прагне створити у школі майстерню, де кожен учень та учениця зможуть опанувати закони хімії, фізики та мистецтва, створюючи мильні та воскові шедеври різних форм, розмірів і ароматів. Кожен та кожна з вас можуть допомогти школярці наблизитись до мрії, адже команда зібрала вже 76%.


«Art Studio Hub», Тетяна Носенко зібрала 20% і зовсім скоро зможе переобладнати шкільну кімнату в сучасну фотостудію, де кожен та кожна зможуть, як прокачати свої знання та творчі навички, так і створювати якісний контент для своєї школи.


«Дослідницький STEM-простір», Єгор Ядак та його команда мріють про сучасну і яскраву кімнату з технічним забезпеченням, цікавими математичними, логічними, іграми та конструкторами і сучасною бібліотекою STEM-літератури. Школярі зібрали 23% і чекають на ваші донейти!


«GrOw Hub», Дарина Кічко поставила собі за мету переобладнати шкільну бібліотеку на зручний та сучасний хаб для учнів та вчителів. Учениця щодня робить маленькі кроки до великої мрії, тож закликаємо вас підтримати!


«3-D простір наших мрій», Ліза Семенко. Учні Миколаївської загальноосвітньої школи №26 мріють про власну лабораторію 3D-моделювання, де зможуть творити, досліджувати та реалізовувати свої ідеї. До речі, школярі зібрали вже 38%.


«Science opens the world», Юлія Носач. Авторка хоче створити інноваційну лабораторію, де діти зможуть вивчати фізику, математику, конструювання роботів, біологію та хімію в інтерактивному форматі. Ми впевнені, що її мрія зовсім скоро стане реальністю!


«STEAM-club Cool», Дар'я Гаджук. Дівчина разом з однодумцями мріє про місце, де молодь зможе реалізовувати свої ідеї, розвивати здібності, поєднувати різні види формальної, неформальної та інформальної освіти.


«Lego School», Данило Сиволап. Школяр прагне надати дітям, які навчаються у сільській школі можливість опановувати новітні технології. Саме тому його проєкт передбачає створення гуртка роботехніки для учнів 5-9 класів, який учні зможуть відвідувати безкоштовно, команда зібрала 29%, далі більше!


«Easy&delicious», Влад Мельник, учень планує створити програму електронного меню, яка допоможе учням та вчителям обирати страви або ж виключати з раціону ту їжу, яка їм не подобається. Крута ідея чекає на вашу підтримку!


«Під зоряним небом», Софія Дороховська. Дівчинка із самого дитинства захоплюється науками та закохана у небо й космос. До війни вона обожнювала відвідувати планетарій в Донецьку, а тепер мріє створити його в своєму місті. Ми теж хочемо віримо в те, що мрія Софії та її однокласників стане реальністю, тож закликаємо підтримати!


«Еко-майстерня», Вікторія Карпачова. Учениця вирішила поєднати екоактивізм із навчанням у своїй школі та створити майстерню із пошиття еко мішечків. Команда вже зібрала 21%, а далі тільки більше, переходьте на платформу та кидайте свій донейти!


14 яскравих ідей, 14 вмотивованих підлітків, які вірять в те, що великі зміни розпочинаються з маленьких точкових рішень. А ще у кожного і кожної з них є свої мрії, які точно колись були у вас, тож давайте здійснювати їх разом)