Новини

Навчальна програма «Компетенції.Про» триває

Проєкти

 10 грудня 2021 року відбулась Презентація проєкту «Підвищення якості післядипломної освіти керівників ЗЗСО», який реалізується за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. В рамках цього проєкту стартувала навчальна програма «Компетенції.ПРО», учасниками якої стали 50 викладачів Обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та Житомирського державного університету.

 Навчання розпочалося в кінці січня 2022 року з першої події-знайомства у м. Києві, а 21-22 лютого у форматі онлайн ми стартували перший навчальний модуль програми. На жаль, ми змогли провести два дні навчання лише для однієї групи учасників, оскільки друга група мала стартувати 1-2 березня. Графік навчання, зрозуміло, зазнав змін через воєнні дії, але вже зараз у нас є гарні новини.

 Навчальна програма «Компетенції.ПРО» триває! Всі 50 учасників програми вийшли на зв'язок, і ми дуже пишаємося ними, адже їм не просто вдалося бути в безпеці, а вони продовжують працювати, волонтерити, ще й бажають вчитися. Саме тому наша робота продовжується і ми відновлюємо графік навчання.

Про те, яких змін зазнала програма та як буде проходити процес навчання - розкажемо зовсім згодом.

Слідкуйте за новинами та бережіть себе!