Новини

«Про.Світ» спільно з «Illuminate Foundation» розпочинає проєкт «Про.Підтримка» 👥

Проєкти
За останніми даними, кількість українців, що були вимушені покинути країну у зв’язку з війною, вже перетнула позначку 4 мільйони, а вимушених внутрішніх переселенців, котрі через війну покинули свої міста, свою роботу, вже близько 11-12 мільйонів.

Попри те, що наш звичний плин життя порушили бойові дії і здавалося би, що будь-які плани на майбутнє - це розкіш, про яку годі і мріяти, хочемо нагадати, що в найскладніші часи рятує надія і віра в світле майбутнє. А майбутнє - це діти. 

У відповідь на цей виклик, «Про.Світ» спільно з «Illuminate Foundation» розпочали проєкт «Про.Підтримка», що передбачає роботу з сім'ями, які вимушено покинули свій дім внаслідок воєнних дій. У рамках проєкту буде створено мережу спільнот безпечного та комфортного спілкування, пошуку ресурсів, відновлення власного потенціалу та реалізації себе у нових умовах.

Стабільні батьки - це запорука того, що діти теж будуть почувати себе спокійніше, тому ми працюємо над створенням безпечних умов, де не тільки дорослі зможуть поспілкуватися, поділитися, відчути безпеку, але і діти матимуть можливість побути в оточенні інших дітей, зайнятися арт-терапією. 

Зовсім скоро ми проведемо три пілотні офлайн зустрічі в регіонах Західної частини України, команда «Про.Світ» вже активно працює над розробкою плану занять на 2 місяці. Такі групи ми плануємо мережувати до 10 у кожному регіоні, а згодом об’єднати в інституції - громадські організації для вимушено переселених осіб. 

Про результати пілотних зустрічей розкажемо зовсім скоро, слідкуйте за новинами!