Новини

Стартуємо зйомки другого сезону всеукраїнського шкільного серіалу!

Проєкти
"Шкільне Reality" - це проєкт, що передбачає зйомки другого сезону Всеукраїнського навчального серіалу. Ідея полягає у зйомках серіалу реальними учителями та учнями шкіл зі всієї України. Мета проекту - розкрити творчий потенціал учасників та популяризувати використання медіа-матеріалів в освітньому процесі.

Зйомки першого сезону серіалу розпочались у січні 2019 року. Тоді учасниками проєкту стало 15 команд зі всієї України. Перший сезон зйомок завершився церемонією нагородження переможців на яку було запрошено всіх учасників, членів журі та спонсорів. Всі команди отримали можливість пройти майстер-класи зі сценаристки та акторського мистецтва в Києві, а кожен окремий учасник отримав книгу або квиток на перегляд кіно. Переможцям вручили програмне забезпечення Mozabook та грошову винагороду для реалізації наступних медійних проєктів.

Більше дізнатись про зйомки першого етапу можна за посиланням. Переглянути всі епізоди першого сезону "Шкільне reality" можна тут.Другий сезон


"Шкільне Reality 2" передбачає продовження зйомок серіалу та залучення нових учасників. Всього до участі в другому етапі зйомок буде відібрано до 50 команд. Учасники другого сезону зможуть не тільки відзняти епізод про будні своєї школи, а й:
  • пройдуть базове навчання з відеозйомки, монтажу, акторського мистецтва;
  • отримають менторську підтримку від професійних відеографів;
  • отримають ряд призів, включаючи техніку для подальшої реалізації медійних проєктів у своїй школі;
  • представлять свої роботи під час всеукраїнського шкільного кінофестивалю, який відбудеться на завершальному етапі проєкту.


У проєкті бере участь 50 шкільних команд, які будуть розділені по 5 команд на 1 з 10 тем. Відповідно, паралельно будуть проходити 10 естафет. У стартовій серії ми розповіли про героя кожної теми. Ці герої не пов'язані з героями минулого сезону (хоч і можуть їх нагадувати) та не є учнями однієї школи, їх не потрібно між собою пов'язувати. Стартову серію можна побачити тут. Також ми підготували "шпаргалку" від учасників першого сезону. Надихайтеся їхніми історіями.
За допомогою рандомайзера ми визначили перших учасників, що прийняли естафету та вже отримали "Серію в коробці" - набір необхідної техніки для зйомок. Ми чекаємо перші серії від:

1️. Львівська лінгвістична гімназія
Тема: «Винахідництво: сила генія у створенні шедеврів»

2️. Скала-Подільський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
Тема: «Спорт: чверть-фінал або що на тебе очікує наприкінці гри»

3️. Харківська санаторна школа 13
Тема: «Магія чисел: точні науки та STEM»

4. Дунаєвецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"
Тема: «Минуле в майбутньому: мистецтво очима школярів»

5️. Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів #3
Тема: «Психологія в освіті: відчувати - емпатувати. Роль одного дня»

6️. Комунальний заклад Березівської сільської ради Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Веселка»
Тема: «Філологія. Персонаж і реальність: як оживити книжку»

7️. Ліцей ім. Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області
Тема: «Світ майбутнього: діджиталізація та вплив технологій»

8️. Шепітська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Тема: «Локальні стартапи: маленькими кроками до великих змін»

9️. Калуський ліцей 2 Івано-Франківської області
Тема: «Інклюзія: однакове право на освіту та як навчатися в одному класі?»

10. КЗ "Солоницівський ліцей 1" Дергачівської районної ради Харківської області
Тема: «Етнічні групи українців: різноманіття що єднає».Бажаємо учасникам натхнення та гарних кадрів! Попереду ще багато зйомок, монтаж, а наприкінці проєкту учасників чекає всеукраїнський шкільний кінофестиваль!

Проект Шкільне reality 2 здійснюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Реалізація цього проекту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст продукції є винятковою відповідальністю Шкільне reality 2 та не обов'язково відображає погляди USAID або уряду США. Забороняється відтворення та використання будь-якої частини цієї продукції у будь-якому форматі, включаючи графічний, електронний, копіювання чи використання в будь-який інший спосіб без відповідного посилання на оригінальне джерело.