Новини

Запрошуємо Вас на онлайн-подію «Управління школою під час пандемії: виклики та рішення»

Події
⚡️ 19 квітня відбудеться онлайн-подія «Управління школою під час пандемії: виклики та рішення» у рамках програми «Механізми кооперації в школах у кризовий час», який реалізує ГО “Центр інноваційної освіти «Про.Світ»” за підтримки Європейського Союзу. Мета події – актуалізувати питання освіти директорів шкіл та підбити підсумки року дистанційної освіти, а також проаналізувати досвід учасників проєкту «Студії освітніх управлінців», 15 директорів зі Сходу та Півдня України. В рамках заходу відбудуться дві панельні дискусії:

💬«Освіта директорів: актуальні питання та перспективи розвитку» (12:30-13:30):

Поговоримо про освіту директорів та її розвиток на різних рівнях, які ми маємо виклики та які перспективи. А також про тематики та формати навчання, які сьогодні пропонують Інститути післядипломної освіти для директорів шкіл?

Учасники дискусії:

  • Вадим Карандій, директор Українського інституту якості освіти (УІРО);
  • Лілія Гриневич, проректор Київського університету ім. Б. Грінченка, експертка з політик у сферах освіти та науки, міністерка освіти і науки України (2016-2019 рр);
  • Наталя Бендерець, в. о. ректора у Київському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти;
  • Аліна Архіпова, учасниця проєкту «Студії освітніх управлінців», членкиня Консультативної ради з питань розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України, директорка Миколаївської ЗОШ №31.

Модераторка дискусії – Анна Уварова, керівниця ГО “Центр інноваційної освіти «Про.Світ».


💬 «Управління школою в часи пандемії» (14:00-15:00):

Підсумуємо річний досвід дистанційної освіти в Україні в розрізі управління школою, а саме зрозуміємо, які виклики були у директорів школи, як вони їх долали, а які з них досі залишились невирішеними. Та, яку підтримку освітнім управлінцям зараз надають МОН і відділи освіти?

Учасники дискусії:

  • Анна Уварова, керівниця ГО “Центру інноваційної освіти «Про.Світ»;
  • Артур Селецький, заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Ірина Горбачова, керівниця відділу освіти Калинівської селищної ради;
  • Герега Олександр, учасник навчальної програми СОУ, керівник Одеського юридичного ліцею.

Модераторка дискусії – Олександра Пєтушкова, виконавча директорка ГО “Центр інноваційної освіти «Про.Світ», керівниця краудфандингової платформи GoFundEd.

📌 Дивіться трансляцію на Facebook-сторінці Центру інноваційної освіти «Про.Світ». Подія відбуватиметься у рамках програми «Механізми кооперації в школах у кризовий час», який реалізує ГО “Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки Європейського Союзу.