Управління проектами в освіті
Управління проектами – це коротка програма для вчителів та директорів. Ви навчитеся правильно формулювати мету і завдання проекту, формувати команду, визначати і залучати зацікавлені сторони, прогнозувати результати, оцінювати ризики та досягнення.
Формат тренінгу визначається за потребою зацікавленої шкільної команди, та зазвичай ми проводимо дводенний воркшоп, що включає:
Формування проекту.
Під час першого дня учасники формують проблематику, з якою прагнуть працювати, випрацьовують бачення змін, навчаються ставити цілі та формувати команду.
Реалізація проекту.
Під час другого дня, учаснки дізнаються як розподілити ролі
у проекті та залучити необхідні ресурси
для втілення змін.
Переваги для вчителів
1
На уроці у форматі проектного навчання, опанувавши принципи управління проектами, ви будете краще розуміти, як скоординувати роботу груп учнів над практичними завданнями з вашого предмету.
2
Вчителі часто генерують ідеї, як зробити навчання цікавішим у своєму класі або у школі загалом.
Це може бути запровадження нової методики, залучення учнів до вирішення глобальних проблем на локальному рівні. Щоб ідея не залишилась ідеєю і принесла реальні зміни та результати, варто підійти до її реалізації з позиції проектного менеджменту. Це вам допоможе і залучити кошти на втілення проекту, наприклад, шляхом освітнього краудфандингу на GoF.
3
Під час проектно-оріентованого навчання:
    • учні - активні учасники навчального процесу, які самостійно досліджують певні теми, формують ідеї та залучають однокласників до створення комплексних рішень. Таким чином розвивають такі навички як: комплексне рішення проблем, комунікація, лідерство, командна робота, емпатія тощо.
    • вчителі - стають фасилітаторами навчального процесу, які радше супроводжують учнів у досягненні їх цілей.
    Якщо ви хочете організувати у своїй школі воркшоп з управління проектами