Як порозумітися батькам і вчителям?
Інтерв'ю менторки програми "Школа 3.0" у Березівській ОТГ, Сумської області - Наталі Гринюк
Скільки потрібно часу від побоювання критики до щирої вдячності?

А якщо мова йде про вчителів та батьків?

Зовсім не роки і тривалі дискусії.

Як виявилось, рецепт успіху досить простий – це щирість в основі і … правильний інструмент налагодження співпраці.

Для вчителів, які через високі професійні очікування, мали певні пересторги в оцінці їх батьками, Наталя Гринюк, менторка освітньої програми «Школа 3.0» запропонувала використати анкету для батьків із відкритими питанням.

За програмою «Школа 3.0» від Центру інноваційної освіти «Про.Світ» Наталія Гринюк працює з двома школами Березівської ОТГ, що на Сумщині і завдяки регулярним зустрічам помічає щотижневі зміни.

Яким же був подив педагогічного колективу, коли замість скарг, дорікань та повчань, вони прочитали в батьківських анкетах – слушні пропозиції, вдячність, і навіть, побажання здоров'я та благополуччя.

Авжеж, це стало мотивацією, аби більше активних вчителів та вчительок долучились до визначеного раніше стратегічного напрямку розвитку школи – налагодження взаємодії із батьками.

А вже менш ніж за декілька тижнів, вчителі нагородили окремих батьків вдячними грамотами – за підтримку, небайдужість і соціальну активність.

На осінь команда школи, вже планує спільні заходи з учнями, вчителями та батьками, при чому останні – не у якості спостерігачів та фотографів, а з рівною залученістю.

Сподіваємось, це додасть сил і відкриє нові можливості для взаємодії протягом наступного навчального року.


Нагадаємо, програма «Школа 3.0» реалізується у Березівській ОТГ за сприяння U-LEAD з Європою.