Дистанційне навчання - тема, яка протягом останніх тижнів настільки ж популярна в освітянській спільноті, як і всі новини про пандемію. Здавалося б, десятки ресурсів, діджиталізація, кожен учень із гаджетом, а "віз і далі там". Про проблеми дистанційного навчання не висловився лише лінивий.

А що з рішеннями?
Не ситуативними та індивідуальними, а комплексними та повторюваними. Впевнені, вони є. Десятки, а може й сотні рішень є у головах учнів, вчителів, громадських активістів й всіх тих, хто "вариться" в освітній тематиці. Ми хочемо, аби ваші ідеї вийшли за межі балачок та нарікань у Facebook й трансформувалися в круті проєкти, які допоможуть вирішити питання дистанційного навчання не тільки на рівні окремої школи, а й всієї країни.

⚡️ Тому, офіційно відкриваємо збір проєктів на тему дистанційного навчання та освітньої онлайн комунікації.
Які проєкти ми шукаємо?
ті, які допоможуть школі комплексно вирішити проблеми з дистанційним навчанням й побудувати таку модель взаємодії, коли навчання з дому можна буде використовувати не лише у випадку форс-мажорів, а і як загальну практику, зокрема для індивідуальної роботи з учнями, які довгий термін знаходяться вдома через особисті причини;
проєкти, які передбачають створення додатку чи аплікації, яка допоможе будь-якій школі швидко та якісно побудувати єдину систему дистанційного навчання;
проєкти, які покликані допомогти педагогам покращити навички роботи з онлайн-існтрументами.
Чому саме зараз?

Бо коронавірус закінчиться, а проблема залишиться. Бо криза і форс-мажор - це найкращий період, коли мозок здатний продукувати нестандартні рішення. Бо щодня ми читаємо сотні коментарів у освітянських групах й розуміємо, що круті ідеї навряд чи вийдуть за межі цієї дискусії й хочемо дати їм шанс. Бо три тижні карантину можуть пройти з користю й призвести до позитивних змін як в одній школі, так і в цілому напрямку.

Ми впевнені, що тисячі українців підтримають ваші ідеї, адже дійсно переживають про безпеку дітей у кризових ситуаціях. Навіть при простому грипі дітям та вчителям краще вчитися з дому. Зрештою, дистанційне навчання подібне до дистанційної роботи, яка набуває все більшої популярності в сучасних умовах, чому б не почати набувати цих навичок прямо зараз.
Коротко про умови
Кінцева дата приймання проєктів - 1️7 квітня.
Саме для цього набору ми спростили правила й дозволили подавати проєкти всім учням, вчителям. А також, іншим зацікавленим сторонам, за умови, що їх проєкт має загальнонаціональний масштаб чи вони мають школу-партнера для пілотування ідеї.
Реєстрація за посиланням
Або ж надсилайте нам опис та бюджет проєкту на пошту: gofunded.org@gmail.com
При реєстрації в полі "Тип проєкту" обирайте "Хочу зареєструвати загальнонаціональний освітній проєкт" не залежно від масштабу проєкту.
Фінансова підтримка
Якщо ви чи ваша компанія прагнете підтримати нашу ініціативу фінансово чи інформаційно, радо відповімо на ваші запитання: gofunded.org@gmail.com
Бережіть себе, мийте руки з милом і продукуйте нестандартні рішення!