Школа 3.0
У цьому звіті ми аналізуємо програму "Школа 3.0", яка впроваджувалась у семи школах Львова у 2017-2018 роках. По її закінченню ми ініціювали оцінку програми серед семи шкіл-учасниць, які протягом останніх двох років працювали з нами. Учасники пройшли онлайн опитування вчителів, директорів та учнів, а також ми провели персональні зустрічі із директорами та командою вчителів. Ми також простежили вплив програми на рівні міста Львова.
2018
2018 рік для "Про.Світ" був насиченим: ми долали нові виклики, ставили нові цілі, досягали їх, розвивали нові програми та раділи новим результатам!
2017
Цей рік був знаковим в історії "Про.Світ": нові програми, нові історії успіху шкіл та вчителів, нові партнерства, нові члени команди, а найголовніше – новий досвід і постійне зростання. Пропонуємо пригадати разом з нами, як це було.
2016
Цей рік був сповнений багатьма яскравими моментами та досягненнями, але й не обійшлось без падінь і помилок, які зробили нас сильнішими! Дякуємо усім, хто був поряд з нашою командою весь цей час і домомагав нам змінювати освіту в Україні на краще! Найцікавіше ще попереду