Запуск Invention Convention
Ukraine
Ми отримали можливість бути офіційними представниками Invention Convention Worldwide – міжнародної програми, яка підтримується організацією The Henry Ford.
Міжнародна шкільна освітня програма Invention Convention тепер і в Україні!

Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ", GoFundEdта KidIT отримали можливість бути офіційними представниками Invention Convention Worldwide - міжнародної програми, яка підтримується організацією The Henry Ford.

В основі навчальних програм Invention Convention Worldwide лежить STEMIE підхід, який виступає за науку, технологію, інженерію та математику, пов'язані з винахідництвом і підприємництвом (Science+Technology+Engine ering+Math + Invention + Entrepreneur).
35
розроблено та впроваджено навчальних програм по STEM, винахідництву та підприємництву для 1-12 класу
108 000+
учнів пройшли програму Invention Convention у своїх школах в США
500+
учнів з 8 країн світу приїхали на фінальний етап конвенції винахідництва "Invention Convention U.S. Nationals" у музей винахідництва Henry Ford Museum of American Innovation (Detroit, MI, USA) змагатися за найкращий винахід розроблений дітьми та підлітками;
10
країн-представницть, зокрема й Україна - тому в нас глобальна спільнота освітян-однодумців
Етапи реалізації програми:
1
Пошук команд
Шукаємо найбільш вмотивованих вчителів, що працюють зі STEM в Київській області, які візьмуть участь у пілоті та впровадять програми Invention Convnetion у себе в класах.
2
Навчання та розробка винаходу
Проводимо місяць онлайн-навчання для вчителів та 2 дні оф-лайн воркшопу. Ми будемо на практиці вивчати що таке STEM, дизайн-мислення, винахідництво з найкращими інструкторами.
3
Всеукраїнська конвенція винахідників
У квітні в Києві пройде перша в Україні конвенція винахідників Invention Convention.
4
Міжнародна конвенція винахідників
З'їзд команд винахідників із шкіл, які покажуть свої винаходи та позмагаються за місце представляти Україну на Invention Convention Worldwide в червні 2020 року в Детройті ( США).
Ми вже переклали навчальні програми Invention Convention для середньої і початкової школи та роздаткові матеріали для вчителів на українську мову, за підтримки музеї винахідництва Henry Ford Museum of American Innovation (Detroit, MI, USA) та є офіційними представниками програми в Україні.

І зараз активно працюємо над залученням спонсорської підтримки для реалізації проєкту. Інвестувати у винахідництво можна тут.