Онлайн-курс «Управління школою: практикум»
У 2018, усвідомлюючи комплексність викликів шкільної освіти, ми звернули увагу на те, що у процесі децентралізації, шкільні управлінці (директори та керівники новостворених органів управління освіти в громадах), які отримали повноваження управлінської, фінансової автономії та педагогічної свободи, стикаються з безлліччю викликів. Серед них: брак компетенцій до впровадження більш демократичного підходу до управління, брак усвідомлення як формувати стратегічне бачення, командну роботу, партнерські стосунки з учнями та батьками.
У відповідь на ці виклики, ми пропронуємо директорам та освітнім управлінцям пройти безкоштовний онлайн-курс "Управління школою: Практикум", який було розроблено спільно з ГО "EdEra" та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Результати проекту
8000
Зареєстрованих на онлайн-курс
420
Вже пройшли курс
139
Сертифікатів видано
Запишіться та проходьте курс тут
Відгуки про курс
Людмила Гуменюк
Дякую за можливість отримати певний багаж знань корисної інформації! Я не керівник закладу, а заступник і вважаю, що такий курс повинна пройти вся адміністрація школи. Оскільки ми працюємо командою, то доречно всім навчитися правильно вирішувати проблеми школи.
Ольга Прецель
Директорка Підгорецької ЗОШ І-ІІІ ст
Надважливий курс для керівника школи! Сподіваюсь, що його успішне проходження спричиниться до якісного та змістовного впровадження змін в школах, які до цього прагнуть. Дякую!