Re.Active - це всеукраїнський освітній проєкт, що має на меті перезавантажити уроки фізичної культури в українських школах. Прагнемо змінити методики викладання з урахуванням індивідуальних потреб учнів та інновацій.

Даний проєкт є спільною ініціативою організацій JuniorZ та GoFundEd.
Цілі проєкту
1
Перезавантаження уроків фізичного виховання
Реалізувати мінімум 10 ініціатив, які продемонструють нові підходи та методики у викладанні уроків фізичної культури в закладах загальної середньої освіти через краудфандингову платформу GoFundEd.
2
Реалізація успішних кейсів
Поширення та популяризація змін методик викладання уроків фізичної культури шляхом поширення успішних кейсів.
3
Поширення ідей
Привернення уваги громадськості та лідерів думок до важливості змін у викладанні фізичної культури у закладах загальної середньої освіти в Україні.
Челендж #стою_за_освіту
В рамках краудфандигової кампанії Re.Active ми запустили челендж, метою якого є поширення інформації про активні проєкти та залучення людей до підтримки ідей на платформі GoFundEd.

Щоб долучитись до челенджу потрібно підтримати будь-який проєкт учасників Re.Active на платформі, зняти відео (тривалістю до 2 хвилин), як ви стоїте у планці (мінімум 30 секунд), опублікувати його у своїх соцмережах за хештегом #стою_за_освіту та передати челендж 3 своїм друзям та знайомим, закликаючи підтримати освітні проєкти на платформі.
Проєкти Re.Active
Шукаємо партнерів!
Ми завжди раді партнерствам: як інформаційним, так і фінансовним. Ви можете розповісти про проєкт на своїй Facebook-сторінці чи створити матеріал у медіа, а можете перейти на платформу - у кожному проєктні прописаний бюджет, усі донейти одразу з'являються на платформі, тож це абсолютно прозоро.

Якщо ви представник бізнесу і маєте можливість підтримати проєкти вчителів фізкультури, пишіть нам на пошту з темою "Співпраця по Re.Active". З нашого боку - розповімо про нашу співпрацю у соцмережах і додамо ваші лого на сайт у розділ "Партнери". У разі питань - швидко реагуємо та готові допомогти.

Контакти краудфандингової платформи GoFundEd: gofunded.org@gmail.com, 050 359 5551.

Контакти команди JuniorZ: juniorzproject@gmail.com, 050 357 8837.
Етапи та важливі дати проєкту
Тривалість проєкту: 1 жовтня 2020 року - 31 березня 2021 року
5-25 жовтня 2020 року
5-25 жовтня 2020 року
Відбір учасників
Конкурс проводиться на добровільних засадах. У ньому можуть брати участь вчителі фізичної культури загальноосвітніх шкіл зі всієї України. Учасники отримають сповіщення з результатами відбору до 26 жовтня 2020 року (включно). Всього до участі в проєкті буде відібрано не більше 30 учасників.
Усі комунікації на цьому етапі відбуваються через електронну пошту gofunded.org@gmail.com.
4-23 листопада 2020 року
4-23 листопада 2020 року
Онлайн-навчання учасників проєктному менеджменту та фандрайзингу, розробка проєктів.
4-11 листопада 2020 року - онлайн-навчання учасників проєкту за темами дизайн мислення, проєктний менеджмент, фандрейзинг. Після лекційної частини, учасники отримуватимуть певні завдання для послідовної роботи над створенням проєкту. Після лекцій для учасників буде організована загальна рефлексія для обговорення того, як просувається робота, чи вирішення інших робочих питань.

До 11 листопада всі учасники повинні надіслати опис готового проєкту, бюджет, відео й фотоматеріали та фандрейзинговий план на електронну адресу gofunded.org@gmail.com (як і для чого створювати дані документи, ви дізнаєтеся безпосередньо під час навчання).
24 листопада - лютий 2021 року
24 листопада - лютий 2021 року
Запуск відібраних проєктів на GoFundEd, збір коштів, закупівлі.
24 листопада - 9 грудня 2020 року - відбуватиметься запуск проєктів на платформі GoFundEd.

24 листопада 2020 року - 7 лютого 2021 року -
протягом 60 днів автори проєктів працюватимуть над залученням коштів.

1-28 лютого 2021 року -
закупка обладнання для проєктів, що зібрали мінімум 50% від вказаної суми. Отримання обладнання.
31 березня (17:00 по 19:00)
2021 року
31 березня (17:00 по 19:00)
2021 року
Фінальна онлайн-подія та презентація успішних кейсів.
Шукаємо вчителів фізичного виховання з усіх куточків України, які мають ідеї, як уроки спорту можна адаптувати в нові інклюзивні та інтегровані формати.
Перелік відібраних учасників тут.
Детальніше про умови участі в проєкті Re.Active
Хочу отримувати щомісячний привіт від команди "Про.Світ"!
Ми маємо чудову традицію - щомісячні розсилки, в яких ми розповідаємо про можливості, корисні матеріали та підбірки інструментів для освітян! Натискайте на кнопку, заповнюйте форму і зовсім скоро ви отримаєте свою першу про.світянську розсилку.
Пам'ятайте, що кожен є частиною змін!