Знайомтеся з нашими учасниками та учасницями Студій освітніх управлінців! Ми ретельно перечитували кожну анкету, спілкувалися з кандидатами в Zoom-і та в результаті обрали 15 вмотивованих управлінців, готових до навчання та трансформацій. Тож welcome до нашої про.світянської родини!
Колесник Людмила
Директорка Лисичанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5
Я працюю директоркою даної школи 5 років. Я - переселенка. Коли я приїхала до Лисичанська і очолила школу, я була "чужою". За 2 роки я створила команду однодумців, в яку входять учителі, батьки, учні, мешканці мікрорайону. Починаючи свою роботу на посаді директора, я зрозуміла, що повинна змінитися сама і змінити школу. На сьогодні я цього частково досягла. Я змінилася: зараз я більше лідер ніж керівник, у мене є команда. Але залишилася проблема - незалученість багатьох учасників освітнього процесу до вирішення шкільних питань та проблем. Я мрію про те, що зможу створити такі стосунки з партнерами(батьки, учні, мешканці), які зможуть підняти імідж нашого закладу, зроблять його привабливим для людей.
Гейко Олена
Директорка Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3
Наш навчальний заклад на межі зміни типу освітнього закладу. Тому розумію, що переді мною стоїть задача не тільки зберегти традиції закладу, але і зробити не простий крок вперед разом з колективом. Ще, як я писала вище, я очолюю раду директорів міста, то мені необхідно навчитися самій складати концепцію розвитку закладу (реальну) та навчити це робити своїх колег.
Мілішкевич Марина
Директорка Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №13
Ми б хотіли здобути більш глибокі теоретичні та практичні знання з розбудови стратегії розвитку закладу та взяти участь у практичних тренінгах, які ознайомили б нас з інструментами управлінських компетенцій, з організацією в закладі сучасного безпечного та мотивуючого простору. Школа має стати не просто місцем здобування знань, а осередком, до якого будуть іти батьки і спільнота не із скаргами, а з пропозиціями проведення спільних заходів, організації клубів із попередження конфліктів, дискримінації та цькування.
Герега Олександр
Директор Одеського юридичного ліцею
Перебуваючи в процесі стрімких політичних та соціально-економічних змін, Україна надзвичайно гостро відчуває потребу підготовки й виховання нової генерації громадян на засадах цінностей демократичного суспільства – верховенстві прав людини, рівності й взаємній відповідальності та почутті власної гідності. З урахуванням цих потреб особлива роль належить школі. Сподіваюсь отримати додаткові теоретичні і практичні знання, живе спілкування, обмін досвідом та реальну користь від проекту.
Жорницька Тетяна
Директорка Одеської ЗОШ №26 І-ІІІ ступенів
Моя мотивація участі в проєкті - побудувати ефективну систему управління навчальним закладом, розробити стратегію школи. Переконана, знання зайвими не бувають!
Педос Наталя
Директорка Опорного закладу "Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Одеської області
Основна мотивація - створення умов для здобуття освіти із застосуванням новітніх інформаційно-комунікаційних засобів та технологій та покращення матеріально-технічної бази.
Заяць Володимир
Директор Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича
Моя участь важлива тому, що я є представником нової генерації директорів, які уже вмотивовані до змін, бо пройшли конкурс на заміщення вакантної посади, вважаю себе гнучким і відкритим до усього нового, активно долучаю громадськість і батьків до створення НУШ, усіх учасників освітнього процесу вважаю партнерами і рухаюся до демократизації в освіті.
Архіпова Аліна
Директорка Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №31
У 2017 році я очолила Миколаївську ЗОШ №31 і зіткнулась із багатьма викликами. Новий колектив, застаріла матеріально-технічна база і т.і. Проте чим складніше завдання, тим цікавіше долати перешкоди. За підтримки колег, учнів та батьків, за цей період відбулись якісно нові і позитивні зміни в усіх сферах. Ми стали учасниками експериментальних програм всеукраїнського рівня, вибороли можливість брати участь в міжнародних проектах, виграли гранти, покращили умови та технічно оснастили школу, впровадили інноваційні проекти. Проте головним своїм завданням вважаю - створення школи, де всім учасникам освітнього процесу комфортно, цікаво і життєтворчо!
Вєднікова Олена
Директорка Миколаївського класичного ліцею
Реалії сьогодення вимагають від керівника закладу освіти знання і вміння не тільки в сфері педагогіки. Як виявилось, директор - це менеджер, економіст, бухгалтер, будівельник..... Розумію, що велике значення має уміння делегувати і контролювати. Але найважливішим є уміння співпрацювати. Головне для результативної роботи закладу це наявність команди , яка має спільну мету. Сподіваюсь, що участь в проекті дозволить мені набути компетенцій необхідних сучасному керівнику.
Марчук Ірина
Директорка ОЗ НВК Асканія - Нова - гімназія
Не вистачає навичків, знань та компетенцій для написання реальної стратегії розвитку нашого навчального закладу. Дуже хочеться, щоб учні отримували якісні знання, які дозволили ім бути реалізованими і щасливими у майбутньому. Щоб знання стали інструментом для вирішення реальних життєвих проблем. Щоб освіта була практикоорієнтована.
Устинова Наталія
Директорка Херсонської гімназії №1
Мене зацікавила участь у даному проєкті, бо я відкрита до змін, умію адаптуватися до нових умов, мобільна, обізнана у галузі інформаційних технологій. Мене не лякають амбітні завдання, високі вимоги. Прагну постійно підвищувати свій професійний рівень. Сподіваюсь, що завдяки участі у проєкті зможу підсилити навички стратегічного мислення і планування результату, а також уміння розставляти пріоритети і приймати рішення.
Бойко Маргарита
Директорка Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О.Гатила
Я молода керівниця закладу (рік роботи на цій посаді, хоча маю досвід управління проектами та РМО). Тож для мене важливо навчитись ефективно управляти закладом та сформувати сильну мотивовану команду для досягнення визначених стратегічних цілей.
Екзархо Тетяна
Директорка Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №63
Буду рада можливості працювати в команді директорів і докладу всіх зусиль, щоб виправдати довіру батьківської громади школи, педагогічного колективу, учнів, бо маю неабияку підтримку – і це надихає, надає впевненості в правильності мого рішення. У моїх найближчих планах – прославити заклад освіти у місті, області, країні. Щоб про нас в освітньому середовищі говорили: «Вони маленькі, але мають великі успіхи!»
Пащенко Наталія
Директорка Навчально-виховного комплексу "Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради Донецької області
Сучасний світ увесь час перебуває у русі, стрімко змінюючись і вносячи свої корективи, вимагаючи й від нас, людей, змінюватися й рухатися в одному темпі з ним. Мені, представнику покоління, яке шкільну освіту отримувало в період радянського союзу й перебудови, вищу освіту - у часи становлення молодої Української держави, а працює в час мобільності, інтерактивності, новітніх технологій, необхідно набуття навичок ХХІ століття, а саме: критичне мислення і вміння комплексно вирішувати проблеми; ретельно перевіряти інформацію, оцінювати і аналізувати її; медіаграмотність і знання основ ІТ-технологій; гнучкість розуму і безперервна освіта; емоційний і соціальний інтелект. Колектив, яким керую, немалий, різноманітний за віком, уподобаннями, рівнем обізнаності й компетентностей, тому мушу для кожного створити комфортні умови ефективної діяльності. Дати необхідний продукт на потреби здобувачів освіти та їх батьків - один із важливих викликів, який постав сьогодні переді мною. І найголовніше: прагну разом з усіма зацікавленими сторонами змінити школу на територію, де розвиток, становлення, реалізація кожної особистості (дитини, педагога, батьків, громадськості) буде в пріоритеті. Сподіваюся, що програма "Студії освітніх управлінців" мені в цьому допоможе.
Калініна Вікторія
Директорка Економіко-гуманітарного ліцею №8 імені Василя Стуса Краматорської міської ради Донецької області
Я працюю директором 12 років. Моїми цілями на сьогодні є розвиток автономії ліцею як основи забезпечення економічної ефективності та якості загальної середньої освіти, опрацювання ефективних методик антикризового менеджменту та впровадження їх у практику управління навчальним закладом, формування власної управлінської компетенції для налагодження ефективної культури взаємодії, розвитку корпоративної культури.
Не чули про Студії освітніх управлінців?
Тоді переходьте за лінком і знайомтеся з новим проєктом Центру інноваційної освіти "Про.Світ"!
Хочу отримувати щомісячний привіт від команди "Про.Світ"!
Ми маємо чудову традицію - щомісячні розсилки, в яких ми розповідаємо про можливості, корисні матеріали та підбірки інструментів для освітян! Натискайте на кнопку, заповнюйте форму і зовсім скоро ви отримаєте свою першу про.світянську розсилку.
Пам'ятайте, що кожен є частиною змін!