Інструкція ОЕСР
"Як школи стають організаціями, що навчаються?"
Здавалося б, це очевидно, що організація, яка навчає, має навчатися і розвиватися відповідно до потреб суспільства.
Адже саме суспільні процеси визначають, які навички та компетенції знадобляться учням у майбутньому. Водночас напрацювання практик, які діють в організаціях, що навчаються, та організаційної культури, яка сприяє цьому, лише починають досліджувати, а успішні кейси стають зразком для тих, хто ще знаходиться на шляху трансформації.
Ми у "Про.Світ" віримо в ефективність моделі школи як організації, що навчається. Більше того, школи, з якими ми працюємо на наших довготривалих програмах, як "Школа 3.0" або "Пілот24", впроваджують у себе підходи, про які йдеться у інструкції Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Тому пропонуємо усім зацікавленим у розвитку освітньої галузі ознайомитися з перекладом інструкції. Вона орієнтована на директорів шкіл та вчителів, а також на держслужбовців і покликана сформувати розуміння важливих кроків, які слід здійснити на шляху перетворення шкіл на організації, що навчаються.

Переклад здійснений за погодженням з ОЕСР та за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Точка зору, відображена у даному виданні, може не співпадати з офіційною позицією уряду США.