Ми багато говоримо про те, що освітяни мають допомагати, підтримувати й спрямовувати інших. Однак, потрібно нарешті згадати, що вони самі часто потребують психологічної допомоги.
Соломія Бойкович, проєктна менеджерка НДУ, поділилась: «Через тиждень-два після початку повномасштабного вторгнення ми відчули запит на психологічну підтримку для вчителів. Пам'ятаєте, у нас було десь два тижні канікул, а далі потрібно було відновлювати навчання. І тоді відбувались події у Бучі й Ірпені, удар по пологовому будинку в Маріуполі. Це викликало емоції, з якими впоратись неможливо. А вчитель, який є рольовою моделлю для дитини, має демонструвати внутрішню стійкість. Впоратись з цим — це виклик».
Тоді організація звернулась до Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та інших партнерів, і з'явився проєкт «Спільно дня вчителів», частину якого реалізовує і «Про.Світ». Проєкт складається з вебінарів з психологами, онлайн-курсу з професійної психологічної допомоги вчителям, чат-ботів з безпековими інструкціями та інших активностей для освітян.
Запрошуємо вас долучитись до однієї з них — наш
прямий етер з експерткою Наталею Каташинською «Навчальний процес та безпека освітян в окупації: юридичні та практичні поради»! Етер відбудеться 11 жовтня о 17:00. Деталі та реєстрація
за посиланням.