GoFundEd – перша і єдина краудфандингова платформа в Україні, що спеціалізується на освітніх ініціативах. Ми приймаємо проєкти різного рівня та масштабу: від учнівських ідей на декілька тисяч гривень до проєктів зі зміцнення цілої громади. Наша історія розпочалась 2016 року і за цей період ми опублікували 159 проєктів, зібрали 3,7 мільйонів гривень від 4912 доброчинців, а також долучилися до всесвітніх ініціатив і провели дослідження роботи платформи. Читайте за лінком про те, як ми крокуємо від маленьких ініціатив до системних змін, від впливу на 20-30 учнів до впливу на всю країну.
Через освітній краудфандинг ми:
1
Створюємо зміни знизу від ідеї до реалізації
2
Навчаємо через дію
Проводимо навчання для авторів проєктів та вчимося впродовж усієї краудфандингової кампанії (проектний менеджмент, комунікації, фандрейзинг, побудова спільноти).
3
Формуємо соціальну довіру до шкіл
Прозорість та підзвітність авторів перед громадою, включення гравців освітньої сфери у формування рішень для шкіл
Результати GoFundEd
174
проєктів, що змінило навчальний досвід більш, ніж 2000 учнів
6642
доброчинців, що долучилось до фінансування проєктів
4 893 083
гривень зібрано
на потреби шкіл
Відгуки доброчинців та партнерів
Любомир Остапів
Фінансовий аналітик
Команда GoFundEd робить велику справу і я їм довіряю. Мене найбільше цікавлять проекти по фінансовій грамотності молоді, але час від часу я підтримую різні освітні проекти і теми!
Остап Коркуна
Член ради Nova Ukraine
Ми в Nova Ukraine надзвичайно раді, що можемо долучитися до творення проекту GoFundEd. Платформа GoFundEd чудова тим, що дає можливість кожному учню та вчителю реалізувати свою ініціативу та власноруч змінити щось на краще в своїх школах. Водночас, вона дає можливість небайдужим людям підтримати такі ініціативи фінансово. Ми раді, що завдяки партнерству між GoFundEd та Nova Ukraine, до ініціатив в українських школах можуть долучитися меценати з усього світу!
Вікторія Пащенко
Авторка проекту «Трикутник успіху»
Освітня краудфандингова платформа GoF надала нам можливість втілити свої мрії у життя. Багато в чому нам допоміг дводенний практикум, завдяки якому ми змогли розкрити ідею свого проекту і донести його до мешканців міста. Складений план реалізації проекту допоміг нам залучити кошти на його реалізацію. Наш проект вже згуртував батьків, учнів та вчителів. Ми знайшли багато однодумців. Сподіваємось, що це тільки початок наших ініціатив.
Наші проєкти
2019
Invention Convention Ukraine
Центр Інноваційної Освіти "Про.Світ", GoFundEdта KidIT отримали можливість бути офіційними представниками Invention Convention Worldwide - міжнародної програми, яка підтримується організацією The Henry Ford.
Детальніше