Партнери
та друзі
ПРО.СВІТ — некомерційна організація, наша діяльність фінансується за рахунок благодійних внесків доброчинців та друзів ПРО.СВІТ, які розділяють наші цінності та підходи та яким не байдуже майбутнє освіти в Україні. За чотири роки нашу діяльність підтримало як фінансово, так і експертно більше п'яти сотень людей.
Наші партнери
Друзі "Про.Світ"
Надія Варгола
Голова Наглядової Ради "Про.Світ" у 2015-2017 роках. Надія долучилась до організації та допомогла сформувати орган Наглядової Ради, долучивши свою спільноту до освітніх змін. Надія Варгола працювала керівником проектів з відновлюваної енергетики в швейцарській компанії «Альпік». Отримала ступінь бакалавра з економіки в Києво-Могилянській Академії та ступінь MBA від Purdue University, США / GISMA Business School, Німеччина. У грудні 2015 року Надія стала співзасновником Alumni Fund Ukraine, платформу, яка має за мету об'єднати та надати можливість усім охочим долучитися до розвитку освіти в Україні у простий, надійний і прозорий спосіб. Надія Варгола постійно підтримує освітні ініціативи в Україні, активно залучається до діяльності діаспори Українців у Швейцарії, багато вкладає у саморозвиток і самонавчання.
Тарас Добко
Член Дорадчої Ради ГО "Про.Світ" у 2014-2018 рр. Перший проректор Українського католицького університету, доктор філософії PhD (Міжнародна академія філософії у князівстві Ліхтенштейн, 2003 рік. Тема дисертації: «Щастя людської особи. Феноменологічне дослідження розкриття людської особи у досвіді щастя»). З 1998 року викладає філософію в УКУ, паралельно працює на адміністративних посадах. Проходив стажування в університетах США (Інститут європейських досліджень університету Нотр-Дам в Індіані, Католицький університет Америки у Вашингтоні), Польщі (Центр досліджень античної традиції (OBTA) Варшавського університету). 2005-2009 рр. -- учасник робочої групи проекту Консорціуму українських університетів «Університетська автономія – складова громадянського суспільства», 2011-2013 рр. – член освітньої ради Освітньої програми Міжнародного фонду «Відродження», з 2014 р. -- член Акредитаційної комісії України, 2009-2010 рр. i з 2015 р. -- член Національної команди експертів з реформування вищої освіти в Україні.
Наталя Бордун
Член Дорадчої Ради ГО "Про.Світ" у 2014-2018 рр. Директорка Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету. В минулому заступник керівника Центру мирянського лідерства УКУ (2004-2009р.р.) та координатор мережі майстерень для осіб розумово-неповносправних Центру Емаус (2002-2004р.р.), вчитель математики Львівської академічної гімназії (1996-2003р.) Вищу освіту здобула у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю математик. Має понад 18 років викладацького досвіду. Тренер та консультант в сфері організаційного розвитку.
Любомир Остапів
Фінансовий аналітик, Остап завжди радо надає консультації з фінансового планування, а також, написавши книгу "Любов та Бюджет", 10% від продажу книги скеровує на розвиток діяльності ГО. Закінчивши Києво-Могилянську Бізнес Школу Любомир став одним з найзатребуваніших фінансових радників серед українських ІТ компаній. Він співпрацював/консультував Stanfy, Petcube, HoshvaPR, Concepter, Coppertino, Ecois.me, PromoRepublic, SupportYourApp, Softorino, Restream та багато інших успішних компаній.
Як ви можете долучатись?
Долучайтесь до спільноти Друзі ПРО.СВІТ
Це спільнота людей, котрі в різний спосіб підтримували діяльність організації.
Підтримуйте фінансово нашу діяльність або
долучайтесь як експерт, ментор, консультант.
Мейл ПРО.СВІТ: prosvit.center@gmail.com