Назад до проєктів та програм
Проєкт
Завершено
2023 рік
~ 3 хв.

Проєкт «Про.Фахівці: Адаптація роботи психологічних служб шкіл до викликів, зумовлених війною»

Аналіз роботи психологічної служби школи та підвищення професійних компетентностей вчителів та фахівців психологічної служби школи під час нових викликів, обумовлених війною.

Мета проєкту

сприяти підтримці сталого розвитку безпечного освітнього середовища в школі в умовах війни через аналіз, оновлення та уніфікацію професійних компетентностей фахівців психологічної служби.

Цілі проєкту

Ціль 1. Дослідити стан функціонування ПС ЗЗСО в умовах війни та сформувати рекомендації для зміни положень роботи ПС для профільного комітету

Ціль 2. Підвищити кваліфікацію фахівців психологічної служби в умовах війни через уніфікацію їхніх знань та алгоритмів дій у закладах загальної середньої освіти.

Для кого проєкт

Цільова аудиторія проєкту фахівці психологічної служби школи (практичні психологи та соціальні педагоги), вчителі та представники адміністрації закладів загальної середньої освіти, а також для представників ЦПРПП та ОІППО.

Продукти проєкту

  1. Психологічна служба у школах: вплив повномасштабної війни. Аналітичний звіт за підсумками дослідження

Проведене дослідження дозволило ідентифікувати стан справ і наявні тенденції у роботі працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти, а також запропонувати рекомендації щодо змін, спрямованих на підвищення спроможності фахівців надавати більш ефективну психологічну підтримку учасникам освітнього процесу.

Аналітичний звіт розроблений командою Аналітичного центру CEDOS. 

  1. Онлайн-курс «Про.Фахівці: ролі та їх поєднання у закладі загальної середньої освіти» 

Онлайн-курс розроблений задля підвищення професійних компетентностей вчителів та фахівців психологічної служби школи під час нових викликів, обумовлених війною. 

По завершенню навчання Ви отримаєте сертифікат про підвищення кваліфікації (21 година / 0,7 кредиту ЄКТС).

Схвалено науково-методичною радою КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» (протокол № 6 від 30 листопада 2023)

Проєкт реалізовано громадською організацію «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки Plan International Ukraine та за сприяння служби освітнього омбудсмена України.

Реалізовано за підтримки