
Проєкт “Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей”
Ми формуємо культуру безпечної поведінки через адаптацію міжнародного досвіду, програми підвищення кваліфікації, тематичні та індивідуальні консультації та формування спільноти однодумців по всій Україні.
Мета проєкту
розвиток та підтримка управлінців освітою в громадах в період кризи задля створення безпечного та сприятливого середовища для навчання дітей
Про що проєкт
Втілюємо освітні програми, поширюємо міжнародний досвід та організовуємо події, через які допомагаємо представникам місцевих органів влади та освітянам формувати навички безпечної поведінки під час війни.
Цілі проєкту
Ціль 1. Підтримка представників місцевих органів влади та адміністрацій шкіл від муніципалітетів в управлінні освітою під час війни та у відновленні після війни
Ціль 2. Формування навичок безпечної поведінки під час війни в учасників освітнього процесу через імплементацію міжнародного досвіду в громади
Ціль 3. Створення та підтримка мережі менеджерів освіти для обміну досвідом, отриманими уроками та поширення гарних практик.
Для кого проєкт
Наші програми помічні не лише для вчителів та управлінців в освіті: також ми допомагаємо учням та їхнім батькам зрозуміти, що таке безпечне шкільне середовище і як його правильно побудувати у власній громаді.
Продукти проєкту
Навчально-методичний комплект “Про.Безпека: безпечна освітня екосистема громади”
- навчально-методичний посібник;
- посібник для тренера;
- дидактичний комплект для проведення педагогами в ігровій формі заходів з формування культури безпеки учнів, відпрацювання алгоритмів дій у різних ситуаціях небезпеки (ігрові кубики “Територія безпеки”, гра для укриття “Спільні кроки”, гра “Колесо довіри”, інформаційні плакати “Моя територія безпеки – приклад для твоєї”);
- інтерактивний онлайн курс для представників адміністрації закладів загальної середньої освіти та органів місцевого самоврядування.
Проєкт реалізовано за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії. Зміст цієї публікації / цього відео є виключною відповідальністю її / його авторів та не обов’язково відображає позицію Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії.

Реалізовано за підтримки
