Команда
МАРИНА БАСЕНКО
Так трапилося, що вся моя професійна діяльність пов'язана зі сферою страхування. Починала менеджеркою відділу зовнішніх зв'язків. Далі перейшла у відділ організації роботи регіональних представництв. Потім інша страхова компанія, відділ андерайтингу та перестрахування. Тривалий час займалася обліком бланків по всій страховій компанії, інвентаризаціями, звітністю, співпрацювала з МТСБУ, поліграфіями, написала положення про обіг бланків і далі зрозуміла, що все це не зовсім цікаво, хочу розвиватися і йти далі. Перейшла до відділу внутрішнього аудиту, де було багато нового. Постійні відрядження, різні люди, інтенсивні перевірки, чудовий час та крутий досвід. У цей прекрасний період стала мамою та пішла на «відпочинок»)). На сьогодні є частиною суперової команди «Про.Світ».

Освіта: НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського", ФІзико-математичний факультет, спеціалістка в області математики (2008-2014).

Небагатослівна. Хоча команда вносить свої зміни в це, і я помічаю, що все навпаки))) У робочий процес занурююсь з головою, стараюсь швидко та якісно виконувати завдання.
ІЛОНА ДЕНИСЕНКО
Спеціалістка із зовнішньоекономічної діяльності, юристка, та, нарешті, доля звела мене з маркетингом та комунікаціями. Стратегічний маркетинг, бренд-мейкінг та просування, маркетинг у соціальних мережах та паблік рілейшнз - мої захоплення та сильні сторони.

Освіта: Інститут міжнародних відносин, за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини" Інститут міжнародних відносин, за спеціальністю "Міжнародне приватне право".

Інтроверт, який дуже любить людей. Обожнюю цікаві завдання та виклики, а ще коли є простір для креативу. Вважаю, що найцінніший ресурс — це люди, і в роботі немає важливішого, аніж команда. Тому я в "Про.Світ", вони котіки :)
АНАСТАСІЯ АНОСОВА
Психолог, викладач, кандидат педагогічних наук.
Сертифікований тренер програм по роботі з сім'ями, які опинились у складних життєвих обставинах, превентивних програм для учнівської молоді щодо здорового способу життя, розв'язання проблем насильства у школі, фахівець з мережевої терапії (методика активізації соціального оточення дитини і сім'ї).
Має досвід роботи з дітьми усіх вікових категорій, розроблення та реалізації учнівських та молодіжних проєктів, координації та розвитку регіональної психологічної служби, викладання психолого-педагогічних дисциплін, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та менеджерів освіти.
Розробник тренінгових, просвітницьких програм для учнів та педагогів.
Автор наукових статей, навчальних, методичних посібників з питань особистісного-професійного самопізнання і самовдосконалення, професійного розвитку керівників закладів загальної середньої освіти, комунікативної культури, відповідального батьківства.

Освіта: Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, за спеціальністю "Психологія"
Інститут проблем виховання НАПН України (аспірантура)
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (докторантура)

Люблю ритмічну, структуровану роботу, професійне, емоційно врівноважене спілкування з нотками гумору і присмаком довіри. Люблю життя, дітей, вирощувати лаванду.
Наша команда
Наглядова Рада
Дорадча Рада
Співзасновниця та аналітикиня "Про.Світ"
Співзасновниця та аналітикиня "Про.Світ"
Голова «Про.Світ», керівниця краудфандингової платформи GoFundEd
Проєктний менеджер Про.Світ
Комунікаційна менеджерка
Комунікаційна менеджерка
Фінансова менеджерка
Операційна менеджерка
Програмна менеджерка
Дизайнер "Про.Світ"
Технічна підтримка
дизайнерка GoFundEd
МІШЕЛЬ ЧЕШКО
Починала професійну діяльність як креативниця, яка працює з IT продуктами, але через декілька років зрозуміла, що куди цікавіше робити "ручками", ніж роздавати ілюстраторам та дизайнерам завдання. Вже третій рік активно співпрацюю з локальними бізнесами та некомерційним сектором, в тому числі з Zagoriy Foundation, Щедрий Вівторок, GoF та ПРО.СВІТ. Люблю свободу творчості, але звичайно в рамках комунікаційної стратегії))

Я та людина, яка ніколи не запише голосове повідомлення, а буде годинами писати довгі повідомлення. Тепер здогадайтеся, наскільки я люблю робочі зідзвони?)
АНДРІЙ КАЛІНІН
ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»
Бакалаврська програма з «Облік і оподаткування»
Національний авіаційний університет
Магістерська програма з «Соціальна робота».

Експерт із забезпечення якості вищої освіти; маю навички роботи з молоддю, організації заходів, проведення тренінгів; вмію будувати ефективні адвокаційні компанії; розробляти операційні плани діяльності організацій, проєктів. В Про.Cвіт працюю над зміною підходів до навчання керівників ЗЗСО. Люблю закривати завдання за годину до дедлайну. Обожнюю робити різні таблички, можу годинами змінювати кольори та структуру. Ненавиджу шрифт Times New Roman та Arial, використовую Select або Georgia. Люблю комунікувати з людьми та вирішувати складні завдання. Краще говорю, аніж пишу. Працюю під класичну музику
Лілія Боровець
Співзасновниця та аналітикиня Про.Світ
Олексій Рачок
Олексій – випускник Києво-Могилянської Академії (спеціальність – Економіка) та університету Санкт-Галлена (Швейцарія), де він отримав диплом магістра з економетрики та фінансів. Також Олексій отримав ступінь MBA від INSEAD. Олексій Рачок має досвід роботи фінансовим аналітиком у таких компаніях як Swiss Re Group та Центр Разумкова. Наразі Олексій керує проєктами у цюрихському офісі компанії McKinsey & Company.
Антон Подвязніков
Антон — старший розробник програмного забезпечення у компанії Salesforce. Інтереси: розвиток освіти, підтримка малого та середнього бізнесу, волонтерства, книговидавництва.
Арсен Костенко
Cтарший розробник програмного забезпечення у компанії Netflix. Арсен закінчив Києво-Могилянську академію, де здобув диплом магістра з комп'ютерних наук, Політехнічний університет Мадрида та Технічний університет Дрездена. Має досвід роботи у таких компаніях як Priocom, EPAM Systems, Grammarly, Sony, Twitter, Pinterest.
Александр Клепацький
Олександр є випускником Європейського гуманітарного ініверситету (Білорусь/Литва, спеціальність – Міжнародна економічна теорія), Білоруського державного університету (спеціальність – Світова економіка та міжнародні економічні відносини) та університету Гамбурга (Європеїстика). Має досвід роботи фінасового аналітика у Priorbank (Група Райффайзен) та консультантом з питань управління у Roland Berger Strategy Consultants. Зараз Олександр працює старшим керівником проєктів у компанії Maersk Line.
Яна Ратман
Випускниця Національного університету ім. Т. Шевченка (спеціальність – Математика) та Державного університету Сан-Франциско, де вона отримала диплом магістра з освіти. Має багатий досвід роботи у таких компаніях та організаціях як PricewaterhouseCoopers LLP, Oracle, Epiphany, та Cisco WebEx University. Яна – педагогічний дизайнер дистанційних та змішаних навчальних програм. Також вона входить до Ради директорів Федерації єврейської спільноти Сан-Франциско та співпрацює з організацією Nova Ukraine, США.
Лілія Боровець
Випускниця Львівської бізнес школи, Львівського університеті ім. Івана Франка та Легійського університету. Учасниця Global Shapers Lviv Hub та ідейниця освітніх програм "Про.Світ". Цілеспрямована, рішуча, готова рухати освіту в напрямку позитивних змін.
Юлія Бараннікова
Випускниця Державного університету Сент-Клу (США). Раніше працювала Віце-президенткою із зовнішніх зв'язків у AIESEC Україна. Юлія одна з перших форматорок і менеджерок освітніх програм Про.Світ. Надихаємося та дякуємо за вклад!
Анна Уварова
Дизайнерка освітніх програм, тренерка у темах: стратегія, зворотній звязок, менторство, навчання впродовж життя, фасилітація; фандрейзинг та партнерства, стратегічний розвиток організації, вибудова процесів.

Освіта
: Магістр зі спеціальності Економіка підприємництва КНЕУ ім.Вадима Гетьмана (2003 - 2009р), психолог Український Інститут процесуальної психології та розвитку (2019 - теперішній час), фасилітатор Deep Democracy Institute, USA (2018 - теперішній час); навчальна програма "Лідери НУШ" (2019), Open World (2017), mini MBA в E&Y(2015), освітня програма GET для бізнесу (2015).

Анна про себе: "Говорю складними словами, тож сміливо говоріть про це, бо є бажання спрощуватися. Обожнюю експериментувати з підходами, напрямами, поєднувати непоєднуване. Бачу навчальний процес скрізь і прагну розвивати це вміння у людей через менторство".
Олександра Пєтушкова
Сертифікована молодіжна тренерка, зокрема спеціалізується на темах: екологічний зворотний зв'язок, командна робота, фасилітація та менторство; вибудова культури взаємодії організації та командної роботи (у тому числі відбір); дизайн мислення та освітній краудфандинг; стратегічний розвиток організації; фандрейзинг та партнерства

Освіта: НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського", Видавничо-поліграфічний інститут, спеціалістка видавничих систем (2010-2016); молодіжна тренерка навчальна програма "Молодь для молоді", МБФ "Партнерство "Кожній дитині" (2016); магістер Інститут лідерства та управління УКУ (2017-2018); Open Word (2018); Програма стажування молоді в Апараті ВРУ 2020.

Олександра про себе: "Емоційна і емпатична. Люблю думати "в голос" і команда знає, що саме так я працюю ефективніше, тож бере з собою вакуумні навушники в офіс. Я виросла з модераторки до керівниці і завжди готова показати кожному його зони розвитку".
Олександра Мухіна
Єдина в команді екс-вчителька! Перша робота була вихователькою в дитячому садочку, тому досі друзі та колеги Олександри жартують, що якщо вона могла організувати 29 двохрічних дітей, тому точно зможе зробити будь-що інше. Також два роки Олександра працювала в альтернативній школі, де окрім викладацької роботи, займалась розробкою навчальних програм та реалізовувала індивідуальний менторський супровід учнів. Вже третій рік є частинкою команди «Про.Світ».

Освіта: напрям підготовки "Дошкільна освіта" ЛНУ ім. Івана Франка (2011-2015); спеціальність «Управління навчальними закладами» КНУ ім. Тараса Шевченка (2015-2017); учасниця школи фасилітації від ГО Інша освіта (травень 2019); учасниця тренінгу з електронного навчання "E-Learning" (червень 2019, за програмою мобільності молодіжних працівників Erasmus, Мцхета, Грузія) учасниця тренінгу з емоційного вигорання та мотивації "RE-MO-VE" (серпень 2019, за програмою мобільності молодіжних працівників Erasmus, Ліпік, Хорватія).

Олександра про себе: "Нейтів спікерка гуцульської, люблю гори та автентику. Моя суперсила проджекта у швидкому пошуці людей на наші програми (можу за день провести до 10 zoom-співбесід), при цьому добре відчуваю людей, вмію задавати влучні запитання та легко будую теплі контакти. Як координаторка програм стратегічно та детально вибудовую процеси складаючи їх в цілісний пазл. Як модераторка платформи намагаюсь використоувати менторський підхід у взаємодії з авторами проєктів, шукати їх суперсили та формувати зрозумілі меседжі. Коли одночасно вела чотири проєкти довела сама собі, що можу стати мультизадачною!"
Поліна Гоч
Креативна та вмотивована комунікаційна менеджерка, орієнтована на високі результати та якісну взаємодію. Працює над втілення комунікаційної стратегії освітніх програм "Про.Світ" та проєктів GoFundEd. Також волонтерила для Будуємо Україну Разом, Українська Волонтерська Служба, AIDS 2018 Амстердам, Нідерланди.

Освіта: Факультет гуманітарних наук, Українська філологія НаУКМА (2017-2021); учасниця Всеукраїнського молодіжного медійного форуму, Харків 2018, у команді Валерії Чачибаї, де ми разом продумовували медійний продукт та презентували перед публікою. Співзасновниця та інтерв'юерка проєкту "Якби мені хоч 10 год мимо" у рамках курсу "Діалектологія".

Поліна про себе: "Обожнюю розписувати технічні завдання з референсами з Pinterest, працювати з табличками та писати апдейти. А ще періодично збирати сотні тисяч охоплення під нашими креативними постами у соцмережах і святкувати перемоги на ретроспективах місяця. Жартую смішні смішинки, бо хтось же має то робити :) "
Ольга Круглій
Журналістка, авторка та креативна smm-ниця. Координаторка освітніх проєктів для молоді, очолювала Київський осередок найбільшої молодіжної ГО "Фундація Регіональних Ініціатив", а також була комунікаційною менеджеркою цієї організації. Модераторка молодіжних освітніх заходів та форумів, зокрема Форум креативних індустрій ІV, онлайн-дебати "Відповідальне лідерство", панельна дискусія "Віртуальні політтехнології" на Українському Радіо, форум "B&NGO Conference". На разі, активно працює над подкастом "Gap Year"

Освіта: Факультет журналістики і міжнародних відносин КНУ культури і мистецтв (2017-2021); студентка Kyiv Radio School від радіо "Київ FM" (квітень-червень 2019); програма cтажування Media Mobility Hub; стажування у виданні "Українська правда", відділ SMM (2019)

Ольга про себе: "У роботі я ціную свободу, творчість, відповідальність та гумор - все це є у команді ПроСвіт, тому я дуже рада бути тут. Люблю, коли ми з дівчатами допізна працюємо в офісі над креативними ідеями і сміємось з мемів. А ще маю проблеми із плануванням, але як добре, що в нашій команді є п`ятнично-понеділкова розсилка і Asana!"

Оксана Бабич
Спільно з кмандою Оксана працює над реалізацією проєктів та розвитком діяльності "Про.Світ", співпрацюючи з донорами та ведучи документацію. Оксана має понад 10 років досвіду та впевнено веде фінанси в орагнізації.

Освіта: Інститут статистики обліку та аудиту Держкомстатут України "Облік та аудит", Київський геологорозвідувальний технікум, факультет "Бухгалтерський облік та аудит".

Оксана про себе: "Завжди здатна реально оцінювати ситуацію і приймати зважені рішення, стресостійка й водночас велика оптимістка. Завжди підтримую команду у кризових ситуаціях й прораховую план B".

Катерина Максименко
Була керівницею невеликого Call-center інтернет-магазу електротехніки, де займалася підвищенням якості обслуговування клієнтів (2019-2020). Раніше займалася документообігом та закупівлями, первинною бухгалетрією (2017-2019). Має досвіду супервайзера відділу якості обслуговування клієнтів (2016-2017) та супервайзера Call-center Rozetka.ua на вхідній лінії (2012-2016)

Освіта: НТУУ "КПІ ім. І.Сікорського", Інститут Енергоменеджменту та Енергозбереження, за спеціальністю "Енергомеханічні сиситеми геотехнічних виробництв" за кваліфікацією інженера-електромеханіка (2007-2013)

Катерина про себе: "Обожнюю зіштовхуватися з некомпетентною роботою інтернет-магазинів і по старій звичці оцінюю розмови всіх менеджерів. Відповідально ставлюся до виконання завдань, люблю чіткість та швидкість у роботі".

Михайло Федишак
Графічний дизайнер, спеціалізується на верстці та інфографіці. Михайло готовий до будь-яких креативних завдань та завжди дотримується дедлайнів.

Освіта: Магістр журналістики (ЛНУ ім. І. Франка)

Михайло про себе: "Креативний, занадто відповідальний, «відточую» дрібниці, непомітні для інших, інколи впадаю в прокрастинацію". (Але тим не менш гарно виконує всі завдання! :)

Володимир Лозинський
Володимир спеціалізується на веб-розробці. 2012-2013 працював на факультеті журналістики оператором-програмістом комп'ютерного класу і в цілому обслуговував комп'ютери факультету. У 2015 мав чудову можливість, дякуючи міжнародній програмі стажувань випускників львівських ВНЗ "Leopolis for Future", постажуватись в польській страховій компанії Aviva sp. z o.o. в ІТ-департаменті. Паралельно з друзями-однодумцями створили власну ІТ-компанію, в якої були злети і падіння, але в 2019 був змушений завершити цей етап. Наразі працюю на посаді Senior Full-stack Wordpress developer в ІТ-компанії ItDelight, починаючи з січня 2020 року. З 2017 року Володимир надає різного роду технічну підтримку проєктам "Про.Світ", pro bono налаштовує діяльність сайту GoFundEd.

Освіта: ЛНУ ім. Івана Франка, факультет електроніки, спеціальність комп'ютерні науки (2010-2020).

Володимир про себе: "Шалений меломан, можу впізнати і почати наспівувати пісню з перших її нот, але практично ніколи не можу згадати її виконавця і назву. Музика завжди оточує мене. Часто наспівую улюблені композиції (але так щоб ніхто не бачив і не чув)".


Юлія Філліповська
Фасилітаторка, директорка та студентка міжнародного лідерського Інституту Глибинної Демократії (4-й рік). Юлія є спеціалісткою у комунікаціях з 11-річним досвідом, працювала у корпорації та стартапах, вона захоплюється, організує та підтримує інноваційні проекти в Україні, що мають значення: TEDxKyiv, Hub Kyiv, рух Органічної Архітектури, Фестиваль Тоніно Ґуерра та інші.
Інна Совсун
Віце-президентка Київської школи економіки, перша заступниця міністра освіти і науки у 2014-2016 роках.
Айдер Сеїтосманов
Експерт шведсько-українського проєкту "Підтримка децентралізації в Україні", керівник аналітичного центру АММУ.
Вікторія Бриндза
Соціологиня, учасниця Унівської та Несторівської груп, дослідниця цінностей українського суспільства, керівниця аналітичного відділу консалтингової компанії Pro.mova до середини 2016 р. Тимчасово мешкає в Австралії.
Катеріна Манофф
Директорка партнерських відносин в освітній неприбутковій організації Global Global Scholars. Перед тим, як приєднатися до UGS, вона провела 10 років в галузі освіти в США, спеціалізуючись на розробці, реалізації та оцінці нових програм та ініціатив. Катеріна керувала розробкою продуктів у декількох стартапах з освітніх технологій, працювала в одній з найуспішніших шкільних організацій і допомагала впроваджувати нову програму оцінювання вчителів у Нью-Йоркському департаменті освіти. Вона має ступінь магістра в галузі освіти в Гарвардському університеті і ступінь бакалавра в галузі міжнародних досліджень і бізнесу в Університеті Пенсільванії. Катеріна також є професійною письменницею і редакторкою.